10 Bin TL Ödeme Müjdesi! O 3 Banka Gemileri Resmen Yaktı!

10 Bin TL Ödeme Müjdesi! O 3 Banka Gemileri Resmen Yaktı!

3 banka acil bir açıklama yaptı. 10.000 TL değerinde nakit sağlanacak. Başvuran tüm emeklilere devlet bankaları tarafından ödeme yapılacaktır.

3 banka acil bir açıklama yaptı. 10.000 TL değerinde nakit sağlanacak. Başvuran tüm emeklilere devlet bankaları tarafından ödeme yapılacaktır. Üç banka, paraya ihtiyacı olan müşterilere müjdeli haberi verdi. Her başvuru sahibi, kamu bankalarından hemen 10.000 TL ek ödeme alacak. Kamu bankaları, promosyon rekabetine katılmamalarına rağmen emeklilere ödeme yapmak için adeta birbirleriyle yarıştı. Bugün 3 kamu bankası emekliye hitap edecek son dakika anlaşmasını açıkladı. Acil nakit ihtiyacı olan emekliler başvuru yapmaları halinde hemen kamu bankalarından alabilecekler. Emekli olanlar Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan anında 10.000 TL ödeyecek.

Maaş promosyonunun aksine Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank 10.000 TL faizsiz ihtiyaç kredisi vermektedir. Kamu bankaları, halkın kalbini kazanmak ve kaybedilen işleri bu girişimle değiştirmek istiyor. Kamu bankalarının yapmak zorunda olduğu ödemelerden sadece emekliler karşılanmaktadır. Emekliler, acil durum fonlarına ihtiyaç duymaları halinde faiz ödemeden başvurabilirler. Başvuru için şubeye gitmenize gerek yoktur. Ayrıca internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

10-bin-tl-odeme-mujdesi-o-3-banka-gemileri-resmen-yakti.jpg

3 Banka Üzerinden Ortak Uygulama

Bankalardan ek ödeme imkanlarından sadece emekliler yararlanabilir. Maaş artışı konusunda agresif olan kamu bankaları, emeklilerin faizsiz kredi almasına izin veriyor. Emekliler, banka şubesine gitme ihtiyacını ortadan kaldıran internet veya mobil bankacılık kullanarak en az 10.000 TL faizsiz nakit avantajından yararlanabilmektedir. Yüzde 0 faiz ile sağlanmaktadır.

Başvuru Detayları

Başvuru için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın sunduğu Faizsiz nakit avans programı çerçevesinde banka şubeleri, mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden işlem yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda sadece kamu bankalarının müşterileri bu ödemeden yararlanabilir. Halk Bankası'nın müşterileri, bankaları aracılığıyla başvurularını anında tamamlayabilirler.

Bu haber toplam 233 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.