18 yaş üzeri vatandaşlara müjde! TC kimlik numarasına göre toplam 37.00 TL ödeme yapılacak

18 yaş üzeri vatandaşlara müjde! TC kimlik numarasına göre toplam 37.00 TL ödeme yapılacak

TC kimlik numarası doğrultusunda 37.000 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar için yapılmış olan yeni duyuruda nakite ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içinde sonuç verilecek.

TC kimlik numarası doğrultusunda 37.000 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar için yapılmış olan yeni duyuruda nakite ihtiyacı olan vatandaşlara 5 dakika içinde sonuç verilecek. Bu sonuçlar doğrultusunda aynı gün içerisinde kredi ödemeleri gerçekleşecek. Başvuruda bulunarak nakit kullanmak isteyen vatandaşların; 18 yaş üstünde olması durumunda ve beraberinde bu bankalardan kredi çekmek istemesi halinde başvurularını gerçekleştirdikleri zaman kredilerini hesaplarına yatırılacaktır.

Denizbank başvurusu:

Denizbank üzerinden başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlara banka SMS ile sonuç veriyor. SMS ile kredi notu bankaya uygun olan herkes başvuruda bulunarak işlem yapıyor. SMS ile birlikte kredi notuna göre işlem sağlayacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli şekilde kredi imkanı sağlanmaktadır. SMS ile kredi başvurusunda bulunacağınız zaman başvurunuzu hemen aynı gün içerisinde kendi hesabınıza yatırabilmeniz için KREDİM TC KİMLİK yazarak 3280 nolu numaraya mesaj atmanız gerekmektedir.

18-yas-uzeri-vatandaslara-mujde-tc-kimlik-numarasina-gore-toplam-37-00-tl-odeme-yapilacak.jpg

QNB Finansbank başvurusu:

QNB Finansbank üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu QNB Finansbank şubelerine uğramadan da hemen halledebilirsiniz. TC Kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj göndererek; kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. TC Kimlik numarasını 5030 nolu numaraya mesaj göndermeniz halinde kredi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Akbank kredi başvurusu:

Akbank müşterisi olan vatandaşlar Akbank direkt uygulamasını indirerek direkt olarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız hemen banka şartlarınıza uygun olan kredi notuna göre işleminizi sağlayacaktır. Banka hesabınızın olması halinde bu bankadan kredi notununuza göre kredi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra SMS ile kredi kullanabilme imkanınız mümkündür.

Bu haber toplam 222 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.