3 Gün İçinde Başvuru Yapanlar İş Sahibi Olacak! KPSS Şartı Yok!

3 Gün İçinde Başvuru Yapanlar İş Sahibi Olacak! KPSS Şartı Yok!

İş arayanlara müjde. İŞKUR personel alımı için kullanılacaktır. Başvurular 23 Ekim'e kadar kabul ediliyor. En az 8.000 TL maaş ödenecek.

İş arayanlara müjde. İŞKUR personel alımı için kullanılacaktır. Başvurular 23 Ekim'e kadar kabul ediliyor. En az 8.000 TL maaş ödenecek. Kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden yeni personel alımına ilişkin duyurular yapmaya devam etmektedir. Son olarak, Devlet Su İşleri, İŞKUR'u yeni çalışanları işe almak için kullanacağını açıkladı. İŞKUR tarafından yapılan açıklamaya göre Devlet Su İşleri'nin istihdam başvuruları 23 Ekim'de sona erecek. Peki DSİ personel alımı başvurularında aranan şartlar nelerdir? DSİ kadrolarına başvurular ne zaman kapanıyor?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kadroları doldurmak için İŞKUR'u kullanmaya hazırlanıyor. İŞKUR'da DSİ personeli alımı için bir ilan yayınlandı. İş ilanında, Devlet Su İşleri'nde bilişim müteahhitleri de dahil olmak üzere çok sayıda kişinin işe alınıp görevlendirileceği belirtiliyor. İnsanlar İŞKUR aracılığıyla satın alım yapılabileceğini öğrendiğinde, hemen uygunluk şartlarını ve son başvuru tarihlerini aramaya başladılar. O halde DSİ personel başvurusunda aranan şartlara ilişkin soru işareti nedir? DSİ çalışanları için son başvuru tarihi ne zaman?

3-gun-icinde-basvuru-yapanlar-is-sahibi-olacak-kpss-sarti-yok.jpg

DSİ Personel Alımı

  • Kıdemli sistem uzmanı olarak 1 personel alınacak.
  • Kıdemli veritabanı uzmanı olarak 1 personel alınacak.
  • Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı olarak 2 personel alınacak.
  • Fron-End (Önyüz) yazılım geliştirme uzmanı olarak 1 personel alınacak.
  • Mobil yazılım geliştirme uzmanı olarak 1 personel alınacak.
  • Yazılım analiz ve tasarım uzmanı olarak 1 personel alınacak.

Başvuru Şartları

Devlet Su İşleri, İŞKUR aracılığıyla profesyonellerin işe alınması için başvuru şartlarını yayınlamıştır. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesine uygunluk, yapılması gereken devralmaların en önemli unsurudur. Dört yıllık üniversitelerden bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve yazılım mühendisliği diplomaları almak yeterlidir. Ayrıca 3 ve 5 yıllık mesleki deneyim tercih sebebidir.

Bu haber toplam 308 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.