3 Gün İçinde Hesaplara Yatacak! Emeklilere Maaşa Ek 10 Bin TL Verilecek!

3 Gün İçinde Hesaplara Yatacak! Emeklilere Maaşa Ek 10 Bin TL Verilecek!

Emekliler, banka emeklilik promosyon girişimlerine çok dikkat ediyor. Yapı Kredi Bankası, emeklilik promosyonlarına ilişkin yaptığı duyuruda, emekli maaşını taşıyanlara promosyon ödemesi yapıldığını paylaştı.

Emekliler, banka emeklilik promosyon girişimlerine çok dikkat ediyor. Yapı Kredi Bankası, emeklilik promosyonlarına ilişkin yaptığı duyuruda, emekli maaşını taşıyanlara promosyon ödemesi yapıldığını paylaştı. Emekliler maaşlarını ilgili bankaya taşıyarak ve 3 yıllık ücret taahhüdü verdikten sonra nakit olarak ödenmektedir. Bu ödemeler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Emeklilere 10 Bin TL Fırsatı

Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan emeklilere 10.000 TL'ye kadar ek ödeme sağlanıyor. Emekli maaşı taşıyanlara 7.500 TL, 10 emekliye referans olanlara 2.500 TL'ye kadar ödeme yapılacağı iddia edildi. Sonuç olarak, ödeme 10.000 Türk Lirası'na yükseltildi. Emekli maaşlarını Yapı Kredi Bankası'na aktaran müşterilere 7 bin 500 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtilirken, Yapı Kredi'den 3 yıl süreyle SGK emekli maaşını almayı taahhüt eden müşterilere 2 Ağustos 2022-30 Eylül tarihleri ​​arasında ödeme yapılacağı vurgulandı.

3-gun-icinde-hesaplara-yatacak-emeklilere-maasa-ek-10-bin-tl-verilecek.jpg

Tüm Kampanya Detayları

Kampanyanın ayrıntılarıyla ilgili olarak duyuruda aşağıdaki iddialar da yer aldı. Bunlar:

  • Bir tüketici en fazla 10 kişiye referans olabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri, SGK (SSK / BAĞ-KUR / Emekli Sandığı) emekli maaşını referans kişiden bankaya aktaran her müşteri için 250 TL ve toplam 2.500 TL kazanma hakkına sahiptir.
  • Kampanya kapsamında, son altı ay içinde Yapı Kredi Bankası'ndan emekli maaşı almış kişiler referans gösterilemez.
  • Yapı Kredi Bankası'na emekli maaşını taşımak için başvuran ya da halihazırda bankanın emeklilik müşterisi olan müşteriler, kampanya referansı olarak kullanılamazlar.
  • Emekli Referans Kampanyası kapsamında tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri emekli yakınlarına referans olarak hizmet verebilmektedir.
  • Emekli müşterilere verilen kodun 10 gün içinde kullanılması gerekir; aksi takdirde kodun süresi dolar ve işlem başarısız olur.

Bu haber toplam 236 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.