77.000 TL borcu olan vatandaşlar 50.000 TL ödeme alacak!

77.000 TL borcu olan vatandaşlar 50.000 TL ödeme alacak!

Bankalar doğrultusunda borç kapatma kredisi alacak ve kullanacak olan vatandaşlar için yeni bir kredi duyurusu yayınladı.

Acil nakite ihtiyacı olan vatandaşların, acil ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılım sağlamaları durumunda şartlara uygun nitelikte 77.000 TL borç kapatma kredisi sağlanacağı dile getirildi.

Bireysel olarak tüm müşterilerin başvurularını gerçekleştirilebileceği bu kampanyalara kamu bankaları üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Özel bankaların da başlatmış olduğu bu kredi kampanyalarından fayda sağlayarak, diğer bankada olan bütün kredi kartı ve kredi borçlarınızı hemen kapatabilirsiniz. Başvurmanız halinde krediniz onay alırsa aynı gün içersinde kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar borç kapatma kredisi ile beraber ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa; toplam 24 ay vadeli olarak 77.000 TL ödeme sağlanacak olan transfer kredisine başvurularını gerçekleştirebilirler.

77-000-tl-borcu-olan-vatandaslar-50-000-tl-odeme-alacak.jpg

1.39 faiz oranıyla transfer kredisine sahip olabilirsiniz!

77.000 TL borç kapatma kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar kamu bankaları doğrultusunda 1.39 faiz oranı ile beraber transfer kredisine de sahip olmak istiyorlarsa; Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halk Bank şubelerine giderek kredi kampanyalarına katılım sağlayabilirler.

77.000TL ihtiyaç kredisi için başvuru da bulunacak olan ihtiyaç sahipleri, şartlara uygun olması durumunda yalnızca kamu bankaları üzerinden değil banka şubelerine gitmekle uğraşmadan da internet siteleri üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilecekler. Garanti Bankası başlatmış olduğu yeni kampanya doğrultusunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere aynı zamanda borç kapatma kredisi imkanı da sağlıyor. Eğer sizler de borç kapatma kredisi kampanyasına katılım sağlayarak; başvurunuzu tamamlamak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda 3 ay ertelemeli bir şekilde 24 ay vadeli toplam 77.000TL Kredi kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz. sizler

Bu haber toplam 173 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.