Acil Nakit İhtiyacı Olan Kişilere PTT Yetişti! 10 Bin TL Düşük Faizli Nakit Fırsatı!

Acil Nakit İhtiyacı Olan Kişilere PTT Yetişti! 10 Bin TL Düşük Faizli Nakit Fırsatı!

PTT finansmanına ihtiyaç duyanların sorunlarının çözülmesi için girişim başladı. TC kimlik numarası ile başvuranlara 10.000 TL düşük faizli ihtiyaç kredisi verilecek.

PTT finansmanına ihtiyaç duyanların sorunlarının çözülmesi için girişim başladı. TC kimlik numarası ile başvuranlara 10.000 TL düşük faizli ihtiyaç kredisi verilecek. Acil para ihtiyacı olan kişiler için PTT yeni bir girişim duyurdu. TC Kimlik numarasının son hanesine göre başvurular başlamıştır. PTT ile 10.000 TL'ye ucuz faizle kredi kullanmak mümkün. Başvuru şartları, kredi fırsatından yararlanmak isteyenler için bir endişe kaynağıdır.

Başvuranlara düşük faizli nakit 10.000 TL havale verilecek! Herkesin zaman zaman çeşitli nedenlerle acil nakit ihtiyacı olabilir. Birçok tüketici, bankalardaki yüksek faiz oranları sonucu düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları arıyor. Geleneksel olarak banka olarak hizmet veren PTT'den paraya ihtiyacı olan bireylere müjdeli haber geldi. PTT, T.C. kimlik numarası ibraz eden adaylara 10.000 TL'ye düşük faizli kredi imkanı sunacak. Ayrıca, şartların yerine getirilmesi halinde başvuru sahipleri, tavanı 30.000 TL'ye yükseltme seçeneğine sahip olacak.

PTT’den 10 Bin TL Kredi

Hemen paraya ihtiyacı olan bireyler için Aktif Bank ile bir süredir çalışan PTT, 10.000 TL'lik düşük faizli kredi paketi üretti. Ayrıca, başvuru sahipleri tercihlerine göre limiti artırma seçeneğine de sahiptir. PTT düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuru sahipleri 30.000 TL'ye kadar talepte bulunabilirler. PTT düşük faizli kredi kampanyası ile 36 ay vadeli kredi imkanı sunuluyor. PTT Kampanyası'nı değerlendirerek acil paraya ihtiyacı olanlar acil ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

acil-nakit-ihtiyaci-olan-kisilere-ptt-yetisti-10-bin-tl-dusuk-faizli-nakit-firsati.jpg

Başvurular Aktif Bank ve PTT Üzerinden Yapılacak

PTT düşük faizli ihtiyaç kredisi promosyonu için hem Aktif banka hem de PTT şubeleri başvuru kabul etmektedir. Ayrıca başvuru yapmak isteyen kişiler için net ön koşullar da bulunmaktadır.

Bu haber toplam 255 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.