Akaryakıt Fiyatlarında Yeni Bir Gelişme Yaşandı! Bu Sefer İndirim Geliyor!

Akaryakıt Fiyatlarında Yeni Bir Gelişme Yaşandı! Bu Sefer İndirim Geliyor!

Araç sahiplerini memnun edecek beklenmedik bir haber geldi. Gelen fiyat artışlarının ardından benzin ve motorinde harika indirim haberi geldi. Petrol Ofisi tarafından son dakika anlaşması açıklandı.

Araç sahiplerini memnun edecek beklenmedik bir haber geldi. Gelen fiyat artışlarının ardından benzin ve motorinde harika indirim haberi geldi. Petrol Ofisi tarafından son dakika anlaşması açıklandı. Petrol Ofisi, akaryakıt fiyatlarındaki birçok artışın ardından milyonlarca araç sahibini sevindirecek bir indirim açıkladı. Petrol Ofisi, pazarlama faaliyetleriyle araç sahiplerine uygun fiyata akaryakıt satın alma imkanı sunuyor. Kampanyaya katılanlar, Petrol Ofisi alışverişlerinde beş kata kadar tasarruf edecek.

Uzun bir aradan sonra motorin fiyatları yeniden 30 lira eşiğine gelince indirim müdahalesi yapıldı. Petrol Ofisi ise bugün yeni bir bildiri yayınlayarak araç sahiplerini sevindirecek gelişmeyi ortaya koydu. Araç sahipleri artık akaryakıtını Petrol Ofisi'nden satın almaları halinde ek avantajlar elde edecek. Araç sahiplerinin bütçelerine uygun ciddi bir akaryakıt indirimi ve pazarlaması var. Benzin istasyonunda harcadığınız puanın beş katına kadar puan kazanılabilir.

akaryakit-fiyatlarinda-yeni-bir-gelisme-yasandi-bu-sefer-indirim-geliyor.jpg

Kampanya Katılım Koşulları

Petrol Ofisi akaryakıt indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler için detaylar açıklandı. İndirim, Hepsiburada Premium üyelerinin Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirmek için Android veya iOS tabanlı cep telefonlarını kullanmalarına göre değişiyor. Akaryakıt alışverişi yapanlar, Hepsiburada kampanya kodu ile beş kata varan indirim fırsatına sahip olacak. Bu fonlar aynı zamanda Petrol Ofisi lokasyonlarında akaryakıt ödemelerinde de kullanılabilir.

Tek Sefere Mahsus Bir Kampanya Olacak

Petrol Ofisi programı kazandığınız puanları anında hesabınıza aktaracaktır. Şu andan itibaren 31 Mart 2023 tarihine kadar bu noktalar yetkili akaryakıt istasyonlarında yalnızca bir kez kullanılabilir. Hepsiburada Petrol Ofisi indirim kodları ayrı ayrı verilecek ve tek alışverişte geçerlidir. Yani Petrol Ofisi, tek seferlik alışverişleriniz için size para puan kazanma fırsatı sunacaktır. Kampanyaya katılmak için Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirip Hepsiburada Premium üyeliğine kaydolmanız yeterli. Petrol Ofisi'nin bu kampanyası, akaryakıt fiyatlarının yükseldiği bu günlerde araç sahiplerine ilaç gibi gelecek.

Bu haber toplam 219 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.