Akbank, Teb, Ziraat ve Vakıfbank; 8000 TL karşılıksız bir şekilde geri ödemesiz destek duyurusu paylaştı

Akbank, Teb, Ziraat ve Vakıfbank; 8000 TL karşılıksız bir şekilde geri ödemesiz destek duyurusu paylaştı

Akbank, Teb, Ziraat ve Vakıfbank emekli vatandaşlara özel geri ödemesiz bir şekilde nakit duyurusu paylaştı Karşılıksız olarak ek ödeme vermeye hazırlanan bankalar kesinlikle ek koşul istemiyor. TC kimlik kartı ile birlikte başvurular yapılmaya başlandı.

Emekli vatandaşlar için toplam dört bankadan daha yeni duyuru geldi. Milyonlarca emekli vatandaşı kapsayan ek ödemeler ağustos ayından sonra zamlı bir şekilde katılırken; Eylül ayı içerisinde yine bankalar yeni tutarlarını tek tek duyurmaya devam ediyor. Özel bankaların yanı sıra kamu bankalarının da yarışa dahil olmasıyla beraber rekabet gün geçtikçe artıyor. Rekabetin sonucu olarak ek ödeme tutarı ise 8000 TL’ye yükseldi. Bunun yanı sıra dört banka emekli vatandaşlara karşılıksız ve tamamen geri ödemesiz şekilde nakit ödeme avantajları sağlıyor.

Ziraat Bankası Eylül Ayı Emekli Maaş Promosyonu

Türkiye’nin köklü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası emekli müşterilerine Ziraat Bankasına üç yıllık maaş promosyon olarak toplam 750 TL nakit ödeme sağlıyor. Lakin kamu bankalarının promosyon yarışına tekrardan gireceği konuşulanlar arasında. Yani önümüzdeki günler içerisinde Ziraat Bankası’nın emekli promosyon tutarlarını artacağı konuşulanlar arasında. Maaş promosyon tutarının ise 15.000 TL olacağına yönelik konuşmalar sürüyor.

akbank-teb-ziraat-ve-vakifbank-8000-tl-karsiliksiz-bir-sekilde-geri-odemesiz-destek-duyurusu-paylasti.jpg

TEB Eylül Ayı Emekli Maaşı Promosyonu

Emkli vatandaşlara yüksek promosyon rakamlarından birisini sunan TEB 3 yıl boyunca emekli maaşlarını Türkiye Ekonomi Bankası’ndan almaya söz veren emekli vatandaşlara toplam 8000 TL nakit promosyon ödemesi sağlıyor. Maaş taşımasının yanı sıra ise Türkiye Ekonomi Bankası iki adet otomatik fatura ödeme talimatı vermenizi de talep ediyor. Bunun yanı sıra TEB emekli maaş promosyonun yanı sıra referans kampanyası da sağlıyor. Yani eğer bir yakınınızı TEB bankasına davet edersiniz ek olarak kişi başına 250 TL ödeme şansı yakalıyorsunuz.

Vakıfbank Eylül Ayı Emekli Maaş Promosyonu

Vakıfbank’da bütün emekli vatandaşlar için üç yıllık sözleşme doğrultusunda toplam 750 TL nakit promosyon ödemesi sağlıyor. Lakin özel bankaların yanı sıra kamu bankalarının da aktardığı promosyon tutarı oldukça düşük oluyor. Bu nedenle kamu bankalarının da yeni promosyon rakamlarını belirleyecekleri konuşulanlar arasında yer alıyor. Vakıfbank’ın da diğer bankalar gibi 15.000 TL emekli promosyonu sunacağı konuşuluyor.

Akbank Eylül ayı emekli maaş promosyonu

Son dönemler içerisinde müşterilerini sunmuş olduğu avantajlı kampanyalar ile dikkatleri bir hayli üzerine toparlayan Akbank, emekli maaş promosyonu konusunda da resmen rakiplerine geri planda bırakan bankalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Akbank emekli olan müşterilerin 7000 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunuyor.

Bu haber toplam 230 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.