Akbank Yeni Özür Kredisini Duyurdu! Sıfır Faizle 30 Bin TL Özür Kredisi Fırsatı!

Akbank Yeni Özür Kredisini Duyurdu! Sıfır Faizle 30 Bin TL Özür Kredisi Fırsatı!

Geçmişte sistem sorunları Akbank'ın müşterilerine bir hafta hizmet vermesini engelledi. Kredi kartı borçlarının bir gecede arttığı ve birçok Akbank müşterisinin bakiyesinin eksiye düştüğü görüldü.

Geçmişte sistem sorunları Akbank'ın müşterilerine bir hafta hizmet vermesini engelledi. Kredi kartı borçlarının bir gecede arttığı ve birçok Akbank müşterisinin bakiyesinin eksiye düştüğü görüldü. Sistem arızası nedeniyle POS cihazları, ATM'ler ve internet bankacılığı çalışmamaktadır. İyi haber şu ki, Akbank faizsiz 30.000 TL 'özür kredisi' sunuyor.

Türkiye'nin önde gelen özel sektör bankalarından biri olan Akbank'ın geçtiğimiz aylarda yaşadığı sistem sorunu yaklaşık bir haftadır müşterilerine hizmet vermesini engelliyordu. 8 Ekim Cumartesi günü başlayan son sistem çöküşü, süreçte önemli bir prestij kaybı yaşayan Akbank'ı sarstı. Akbank, kredi paketlerini bir kez daha "özür" kredisi olarak açıkladı. Sıfır faizli özür kredisi, Akbank'ın Ekim 2022 için yaptığı son duyuru oldu. Akbank'tan 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ihtiyaç sahiplerine faizsiz olarak hemen verilecek. Bugün itibariyle başvurular kabul ediliyor.

akbank-yeni-ozur-kredisini-duyurdu-sifir-faizle-30-bin-tl-ozur-kredisi-firsati.jpg

Sıfır Faizli Özür Kredisi Fırsatı

Akbank, sunucu sorunu nedeniyle müşterilerine hizmet veremediği dönemlerin özür dilemesi için birer birer yeni kredi paketleri sunuyor. Sıfır faizli tüketici kredisi ile özel banka, olumlu bir yanıt aldıktan sonra kalpleri kazanmayı umuyor. Daha sonra yapılan bir açıklama ile sunucu kaynaklı bir sorun nedeniyle, önce teknik sorun nedeniyle "saldırıya uğradığı" bildirilen ancak daha sonra ATM, internet bankacılığı veya şubelerden işlem yapabilen Akbank, şimdi özür diledi ve sıfır faizli tüketici kredisi sundu.

Akbank'ın sunduğu sıfır faizli ihtiyaç kredileri için 60 ay vade belirlenmiştir. Kredi ihtiyacı olan Akbank müşterileri 60 aya varan vade seçeneklerine sahip olacak. Herhangi bir faiz eklenmez. Akbank'tan sıfır faizli kredilerde ise kredi tahsis ücreti ve dosya masrafı asgari düzeydedir. Akbank'tan sıfır faizli gerekçeli kredinin azami tutarı 30.000 TL'dir.

Bu haber toplam 957 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.