Akbank'tan Emekli Vatandaşlara Müjde Geldi! 2350 TL Ödeme Yapılacak

Akbank'tan Emekli Vatandaşlara Müjde Geldi! 2350 TL Ödeme Yapılacak

Akbank emeklilerin yanında yer aldığını her fırsatta uygulamalı olarak gösteren bankalar arasındadır. Promosyon ödemesi yapacağını açıklayan banka binlerce emekli için umut oldu.

Her geçen gün zorlanan hayat şartlarından en çok nasibini alan kesim şüphesiz emekli vatandaşlardır. Pahalılıktan dert yanan emeklilerin maaşlarının zor güç yettiği de bilinen bir gerçektir. Akbank emeklilerin yanında yer aldığını her fırsatta uygulamalı olarak gösteren bankalar arasındadır. Promosyon ödemesi yapacağını açıklayan banka binlerce emekli için umut oldu.

Kampanya Şartları Ayrıntılı Olarak Belirtildi

Akbank'tan emekli aylığını almak için 3 yıllık bir anlaşma imzalayan emekliler en fazla 2.750 TL tutarında ücret ödemesi hakkına sahip olacaktır. Alınan emekli aylıklarının tutarlarına göre belirlenen promosyon ödemelerinden SGK Emeklisi vatandaşların yararlanabileceği belirtildi. Emekli aylığını 1 Nisan 2022 ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Akbank'a taşıyan emeklilerin yararlanacağı promosyon ödemeleri 3 yıl için bir defaya mahsustur.

Akbank'tan emekli maaşını almak için başvuru yapan emekliler promosyon ödemelerini aldıktan sonra başlayan süre boyunca maaşlarını bankadan almaya devam etmelidir. Aksi şartlarda ödenen promosyon tutarlarının geri alınması gibi işlemlerin yaşanabileceği önceden belirtilmiştir. Her emekliye özel olarak sunulan promosyon ödemesi imkanından emekliler bir defa yararlanma hakkına sahiptir. Akbank kampanya ile ilgili her türlü detayı internet sitesinden ayrıntılı olarak ifade etmiştir.

Maaş Tutarlarına Göre Promosyon Ödemesi

Akbank'ın emekli vatandaşlara özel olarak sunduğu promosyon ödemelerinde en üst sınırın 2.750 TL olduğu ifade edildi. Emekli aylığı 1.500 TL'nin altında olan emeklilerin alacağı promosyon tutarının 1.850 TL olduğu belirtildi. Emekli aylığı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilerin alacağı promosyon ücret tutarının 2.350 TL olduğu açıklandı. Son grupta bulunan emekli promosyon tutarının ise 2.500 TL ve üzeri maaş alan emekliler için 2.500 TL promosyon ödemesi olacağı ifade edildi.

Akbank kampanya ile ilgili her türlü bilgilendirme ve detayı internet sitesinde ayrıntılı olarak ifade etmiştir. 3 yıllık süre boyuncu bir defaya mahsus ödeneceği belirtilen promosyon tutarlarının alınmasından sonra herhangi bir sorun oluştuğu takdirde banka makul ölçülerde ödenen tutardan talep edebilecektir. Kampanyaya dahil olan emekli vatandaşlardan ekstra bir talebin istenmediği de banka tarafından ifade edilmiştir.

Bu haber toplam 330 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.