Araç Fiyatları Düşüş Yaşadı! TEB Taşıt Kredisi Faizleri İndirildi! Sonunda Herkes Araç Sahibi Olabilecek!

Araç Fiyatları Düşüş Yaşadı! TEB Taşıt Kredisi Faizleri İndirildi! Sonunda Herkes Araç Sahibi Olabilecek!

Araçların maliyetleri sonunda düştü. Bu durum da otomobil piyasasını fazlasıyla hareketlendirdi. TEB, taşıt kredilerinde kampanya oluşturmuş ve indirim yapmaya başlamıştır.

Araçların maliyetleri sonunda düştü. Bu durum da otomobil piyasasını fazlasıyla hareketlendirdi. TEB, taşıt kredilerinde kampanya oluşturmuş ve indirim yapmaya başlamıştır. İkinci el otomobil satışına getirilen kısıtlamalar, araç fiyatlarının düşmesine neden oldu. Hayallerindeki arabayı satın almak isteyenler de en uygun taşıt kredisi veren bankaları araştırmaya başladılar. Devlet bankalarının yanı sıra ticari bankalar da otomobil kredilerinde faiz indirimleri için şiddetli bir rekabete girdiler. TEB, özellikle son dönemde yapılan faiz indirimi ışığında, uygun faiz oranlarıyla taşıt kredisi alma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca kullanacağınız taşıt kredisinin faiz oranı kredi süresince dalgalanmayacak ve piyasa faiz oranlarındaki değişikliklerden etkilenmeyecektir.

TEB'in internet sitesinde yer alan bilgilere göre, taşıt kredisi kampanyası, 36 aya varan vade seçenekleriyle hem sıfır hem de ikinci el otomobiller için kullanılabilecek. %1,64'ten başlayan faiz oranları, vade uzadıkça 2,15'e yükselecek. Aslında yüksek bir faiz oranına sahip gibi görünse de, mevcut ekonomik iklim göz önüne alındığında, özel bankaların otomobil kredileri için en kabul edilebilir oranları arasında yer almaktadır. Ayrıca TEB çoğu bankanın yaptığı gibi kefil istemediğinden ne sıklıkla ödeme yapacağınıza siz karar verirsiniz. Şubelere gitmenize gerek kalmadan kolayca online başvuru yapabilir veya kredi hesaplama aracını kullanarak başvuru yapmadan önce ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

arac-fiyatlari-dusus-yasadi-teb-tasit-kredisi-faizleri-indirildi-sonunda-herkes-arac-sahibi-olabilecek.webp

TEB Taşıt Kredisi Başvurusu

Banka şubelerinden veya TEB web sitesi ve mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bununla birlikte, şube aracılığıyla yapılan başvurularda bazı belgelerin gerekli olduğu unutulmamalıdır. Başvuru sahibinin nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi, gelir belgesi veya maaş bordrosu, başvuru sahibi çalışıyorsa şirket imza sirkülerinin antetli nüshası Kişisel Taşıt Kredisi başvuruları için gerekli belgelerdir.

Temel Ödeme Planı

TEB taşıt kredisi kampanyası ile araç satın almak için kullanacağınız 50 bin TL 12 ay vadeli kredi için %1,64 faiz uygulanacaktır. Bu krediyi kullanan müşterilerin aylık ödemesi 4.742 TL'dir.

Bu haber toplam 212 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.