BAĞ-KUR SSK ve Memur Emeklilerine Müjde! 10 Bin TL Ödeme Yapılacak! Son Tarih Olarak 30 Eylül Belirlendi!

BAĞ-KUR SSK ve Memur Emeklilerine Müjde! 10 Bin TL Ödeme Yapılacak! Son Tarih Olarak 30 Eylül Belirlendi!

Eylül ayı sonuna kadar tüm SSK, BAĞ-KUR ve Memur emeklileri 10.000 TL'lik nakit ödemelerinin tamamını almaya hak kazandılar. Tüm başvuru sahiplerine, üç yıl kalma taahhüdü karşılığında, her birine 10.000 TL'lik karşılıksız nakit ödeme yapılacaktır.

Artan enflasyona rağmen üç yılda bir yapılan emekli maaşı ödemeleri rekor seviyelere yükseldi. Yapı Kredi, Garanti BBVA, Akbank, QNB Finansbank, ING Bank ve HSBC dahil olmak üzere 10.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapacaklarını açıkladılar.

Bu kampanyadan yararlanmanın tek şartı emekli olmaktır. Emeklilik düzenlemelerinde herhangi bir değişiklik yoktur. Bankaların tanıtım kampanyası tüm SGK emeklilerine açıktır. Üç yıl kalma sözleşmesinde tüm emekliler anında 10.000 Türk Lirası promosyon almaya hak kazanırlar. Son başvuru tarihi de bilinmesi gereken bir durumdur. Bilindiği üzere birçok bankanın promosyon faaliyetleri Ağustos ayı sonunda sona erdi. HSBC, QNB ve ING Bank'ın 10 bin TL'lik promosyon kampanyası Eylül ayının son günü sona erecek. Bu nedenle, başvurularını 30 Eylül 2022 tarihine kadar yapan adaylar bu kampanyalardan yararlanabilecektir.

bag-kur-ssk-ve-memur-emeklilerine-mujde-10-bin-tl-odeme-yapilacak-son-tarih-olarak-30-eylul-belirlendi.webp

Tam Tamına 10 Bin TL Promosyon

Emekli vatandaşlar 10.000 TL promosyon ödemesine hak kazanacak. 8.250 TL'ye kadar peşin alacak olan emekliler için promosyon tutarı, diğer emekli akrabalarının kaydı yapılarak 10.000 TL'ye kadar yükseltilebilir.

Bitiş Tarihi 30 Eylül 2022

QNB Finansbank, HSBC ve ING Bank promosyon faaliyetleri için son tarih 30 Eylül 2022 olarak belirlendi. Kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler bu tarihe kadar başvuruda bulunabilirler.

Emekli Maaşı Taşıma İşlemi

Emekli maaşınızı yukarıda belirtilen bankalara transfer etmek promosyon kampanyasından yararlanmanın en basit yolu. e-Devlet'e şifrenizle giriş yaptıktan sonra arama alanına "Emekli aylığı taşıma" yazarak, emekli maaşınızı aktarmak istediğiniz banka ve şubeyi saniyeler içinde seçebilirsiniz.

Bu haber toplam 217 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.