Bakan Merakla Beklenen Açıklamayı Yaptı! Üniversiteli Gençlere Güzel Haber

Bakan Merakla Beklenen Açıklamayı Yaptı! Üniversiteli Gençlere Güzel Haber

Milyonlarca üniversite öğrencisinin merakla beklediği açıklama Bakan tarafından yapıldı. Bakan konuya dair duyuruyu en sonunda yaptı.

Milyonlarca üniversite öğrencisinin merakla beklediği açıklama Bakan tarafından yapıldı. Bakan konuya dair duyuruyu en sonunda yaptı. Yapılan açıklamada ise Nisan ayı ödemelerinin ayın 10 una kadar yapılacağı ifade ediliyor. Nisan ayı dönemine ait olan ödemeler bu sabah saatlerinde yapılmaya başlandı.

Söz konusu ödemelerin ise Nisan ayının 10 una kadar devam edileceği belirtiliyor. Üniversitede öğrenim gören öğrenciler için yapılan kredi ve burs ödemeleri bugün tarihi itibariyle başladı. Nisan ayı kredi ve burs ödemeleri 10 Nisana kadar devam edecek. Üniversiteye giden tüm gençler için burs ödemeleri yapılıyor. Nisan ayı ödemeleri ise bu sabahtan itibaren yapılmaya başladı.

Üniversiteli Gençlere Güzel Haber

Gençlik ve Spor Müdürlüğü Bakanı Mehmet Muhammet Kasapoğlu tarafından yeni bir açıklama yapıldı. Milyonlarca üniversite öğrencileri tarafından her ay sabırsızlıkla beklenen kredi ve burs ödemeleri bugün itibari ile hesaplara yatırılmaya başladı.

Nisan ayı ödemeleri ise 10 Nisan tarihine kadar sürecek. Bakan tarafından yapılan açıklama ise üniversiteli gençler tarafından sevinçle karşılandı. Her ay ödenen kredi ve burs ödemeleri hesaplara yatırılıyor. Nisan ayı kredi ve burs ücretleri 10 Nisana kadar devam edecek. Bakan ise öğrencilerin ödemelerini alabileceklerini belirten bir açıklamada bulundu. Bakan Kasapoğlu Nisan ayı kredi ve burs ödemelerinin yapılmaya başlandığını açıkladı.

Öğrenciler Burs ve Kredi Ödemelerini Alıyor

Bakan Kasapoğlu üniversite öğrencilerinin merakla bekledikleri kredi ve burs ödemelerine ilişkin yeni bir açıklamada bulundu. Yapılan son dakika açıklamada Nisan ayı burs ve kredi ödemelerinin yatırılmaya başlandığı belirtildi. 6 ile 10 u arasında yapılan ödemelerin Kimlik numarasının son rakamına göre yatırılacağı ifade ediliyor.

Öğrenciler Nisan ayı ödemelerini almaya başlayacaklar. Her ay düzenli olarak yapılan ödemelerden Üniversiteli olan bütün gençler faydalanıyor. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının son rakamı sıfır olanlar 6 Nisan, iki olanlar 7 Nisan, dört olanlar 8, altı olanlar 9 Nisan, Sekiz olanlar ise 10 Nisan tarihinde ödemelerini alabilecekler. Ödeme tutarları ise öğrencilerin lisans yüksek lisans ve doktora konumlarına göre değişiyor.

Bu haber toplam 375 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.