Bakanlık Müjdeyi Verdi! Milyonlarca Kişinin Beklediği Ödemeler Sonunda Başladı!

Bakanlık Müjdeyi Verdi! Milyonlarca Kişinin Beklediği Ödemeler Sonunda Başladı!

Bakanlık ödemelerin müjdesini verdi. Milyonlarca insanı etkileyen ödemeler şimdiden başladı.

Bakanlık ödemelerin müjdesini verdi. Milyonlarca insanı etkileyen ödemeler şimdiden başladı. Geçtiğimiz günlerde Tarım ve Orman Bakanlığı sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Binlerce lira ödeme yapılacaktı. Banka kartınız ile hesabınızdan hızlı bir şekilde para çekebilirsiniz. Ödemeler karşılıksız olarak hesaplara aktarılmıştır.

Tarım ve Orman Bakanlığı, çiftçilere destek olacağı müjdesini verdi. Bakan Vahit Kirişçi, sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. Milyonlarca çiftçi artık tarımsal destek ödemelerini hesaplarına alıyor. Sisteme kayıt olan çiftçiler, ödemelerini hızlı bir şekilde doğrulayabilirler. Bakan Kirişçi'ye göre toplam 991 milyon 433 bin 955 lira ödeme yapıldı.

bakanlik-mujdeyi-verdi-milyonlarca-kisinin-bekledigi-odemeler-sonunda-basladi-001.jpg

Bankamatik Kartıyla ATM’den Alınabilecek

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, haberi erken saatlerde milyonlarca çiftçiye duyurdu. Bakan Kirişçi, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, bu sabahtan itibaren çiftçi hesaplarına tarımsal destekleme ödemelerinin yapılmaya başlayacağını duyurdu. Hesaplara kimlik numarasına göre para dağıtılacak. ATM'lerden yapılacak ödemeler çiftçi kayıt sisteminde kayıtlı çiftçilere yatırılır. Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olup olmadığınızı artık e-devlet üzerinden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde belirleyebilirsiniz.

91 MİLYON 433 Bin TL Destek

Tarım ve Orman Bakanlığı çiftçilere çeşitli şekillerde destek ödemeleri sunmaktadır. Bakan Kirişçi'nin açıklamasına göre bu sabah itibarıyla hesaplara 91 milyon 433 bin 955 TL destek geldi. Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, "Bugün 91 milyon 433 bin 955 TL'lik tarımsal destekleme ödemesini çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Size başarı ve iyi şanslar diliyorum” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi ek olarak, "Cepte Tarım adlı bir uygulamayı bu yılın sonuna doğru hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. İnşallah bu yılın sonunda uygulamaya koyduğumuzda çiftçilerimizi bilgilendireceğiz” dedi.

Bu haber toplam 273 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.