Bankalardan gelir belgesi olmadan 10.000 TL’lik ödeme yapılacak

Bankalardan gelir belgesi olmadan 10.000 TL’lik ödeme yapılacak

Üç banka tarafından yapılan açıklamaya göre gelir belgesi olmadan ihtiyaç kredisi almak isteyenlere 10.000 TL’lik kredi sağlanacak. Yapılan açıklamalar doğrultusunda gelir belgesi bulunmayan kişilerin de kredi alması mümkün hale gelecek

Üç banka tarafından yapılan açıklamaya göre gelir belgesi olmadan ihtiyaç kredisi almak isteyenlere 10.000 TL’lik kredi sağlanacak. Yapılan açıklamalar doğrultusunda gelir belgesi bulunmayan kişilerin de kredi alması mümkün hale gelecek. Binlerce kişiyi yakından ilgilendiren haber Akbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yapıldı.

Bankalardan ayrı ayrı yapılan açıklamalara göre gelir belgesi olmadan vatandaşlara kredi verileceği açıklandı. Taksitli nakit avans arayışında olan ancak gelir belgesi bulunmayan müşteriler böylelikle üç banka üzerinden ihtiyaç kredisi alabilecek. Birçok kişi tarafından uzun süredir beklenen açıklama Türkiye’de büyüklük açısından ilk sıralardan yer alan üç banka tarafından yapıldı.

bankalardan-gelir-belgesi-olmadan-10-000-tllik-odeme-yapilacak.jpg

Gelir belgesi olmadan kredi nasıl çekilir?

Gelir belgesi olmayan kişilerin kredi çekebilmesi için banka kampanyalarını takip etmesi son derece önemlidir. Bankalar tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda zaman zaman gelir belgesi olmayan kişilere de kredi notunu yükseltmek adına banka kredileri sağlanıyor. Düşük tutarlarda da olsa ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik kredi sağlayan bankalar bu alanda vatandaşlar tarafından beğeni kazanmaktadır. Düşük faiz seçenekleriyle ön plana çıkan Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası geliri olmayan kişilere de kredi verebileceğini açıkladı.

Kampanya ile ilgili detaylarla ilgili bankaların şubelerinden ulaşım sağlamanız mümkündür. Yeni banka müşteri olsanız dahi katılabileceğiniz kredi kampanyaları sayesinde sizlerde 10.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde başlatılan kampanyalar sayesinde nakit ihtiyacı çeken kişilere yardımcı olması amaçlandı. Buna göre gelir belgesiz bir şekilde kredi çekmeyi isteyen kişiler ihtiyaç kredisi adı altında nakit avans alabilecek. Çeşitli vade seçenekleriyle ödeme planı oluşturabilecek olan müşterilerin bu alanda tercih edebileceği üç farklı banka bulunuyor.

Bu haber toplam 142 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.