Bankaların Sunduğu Promosyon Fırsatlarına Bir Yenisi Daha Eklendi! Çarşamba Günü Hesaplara Tam Tamına 20 Bin TL Yatırılacak!

Bankaların Sunduğu Promosyon Fırsatlarına Bir Yenisi Daha Eklendi! Çarşamba Günü Hesaplara Tam Tamına 20 Bin TL Yatırılacak!

Çok sayıda banka birbiri ardına milyonlarca emekliye umut verici haberler verdi. Başta Garanti BBVA, Yapı Kredi ve Akbank olmak üzere çok sayıda bankanın emeklilere 10 Bin TL'ye varan promosyon verdiği sevindirici haber, fazlasıyla hızlı yayıldı.

Çok sayıda banka birbiri ardına milyonlarca emekliye umut verici haberler verdi. Başta Garanti BBVA, Yapı Kredi ve Akbank olmak üzere çok sayıda bankanın emeklilere 10 Bin TL'ye varan promosyon verdiği sevindirici haber, fazlasıyla hızlı yayıldı. Özellikle Adalet Bakanlığı'nın Vakıfbank ile yaptığı 25 bin TL'lik tanıtım anlaşmasının ardından çok sayıda kamu ve özel sektör kuruluşu harekete geçti. O kurum çalışanlarına sonunda 20 Bin TL ikramiye müjdesi verildi. Bu ikramiyenin ise Çarşamba günü hesaplara yansıyacağı belirtildi.

Türk Hava Yolları Müjdeyi Verdi

2022'de vatandaşlar ikramiye ve promosyonlarla ilgili birbirinden güzel haberler almaya devam ediyor. Bankaların peş peşe başlattığı promosyon programlarının yanı sıra şirketler de ekstra olarak ikramiye müjdesini peş peşe çalışanlarına veriyor. Türk Hava Yolları tarafından personele büyük ikramiyeler açıklandı. Türk Hava Yolları Basın Danışmanı Yahya Üstün'e göre 7 Eylül 2022 Çarşamba günü Türk Hava Yolları çalışanları 20 Bin TL net ikramiye almaya başlayacak. Duyuru, Türk Hava Yolları personellerine müjde olarak açıklandı.

bankalarin-sundugu-promosyon-firsatlarina-bir-yenisi-daha-eklendi-carsamba-gunu-hesaplara-tam-tamina-20-bin-tl-yatirilacak.webp

Türk Hava Yolları’ndan Çalışanlarına Tam Tamına 20 Bin TL İkramiye Müjdesi

Ülkemizdeki bankalar dahil olmak üzere birçok kurum, enflasyon, döviz kuru baskısı ve yaşam koşullarının kötüleşmesi nedeniyle müşterilerine ve çalışanlarına birbiri ardına promosyonlar ve ikramiyeler sunmaya başladı. Son olarak Türk Hava Yolları Basın Sözcüsü Yahya Üstün, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Sevgili yardımcı destek personeli arkadaşlarım, Çalışmalarınız ve katkılarınız için sizleri tebrik eder, 7 Eylül'de net 20 Bin TL ikramiye alacağınızı bildirmek isterim. 65 000 kişilik güçlü bir aileyiz ve gelecek için var gücümüzle birlikte çalışıyoruz” dedi.

Bu haber toplam 216 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.