Başvuran bütün çalışanlar alacak! Bu banka geri ödemesiz bir şekilde 25.000 TL nakit sağlıyor

Başvuran bütün çalışanlar alacak! Bu banka geri ödemesiz bir şekilde 25.000 TL nakit sağlıyor

Milyonlarca çalışan Vatandaşı ilgilen geri ödemesiz nakit para haberleri peş peşe paylaşılmaya devam ediliyor. Başvuru yapan bütün çalışanlara az önce duyuru yapıldı. Tam olarak 25.000 TL nakit desteği sağlanacak.

Bankalar emekli vatandaşlardan sonra çalışan vatandaşlar içinde resmen birbirleri ile rekabet içerisine girdi. Bir çok farklı banka özellikle kamu bankalarında çalışanları bünyesine dahil etmek için tekliflerini peş peşe sunmaya devam ediyor. Maaş promosyonu her geçtiğimiz gün daha da fazla konuşulurken bir bankadan daha müjdeli haber verildi. O kurumun çalışanlarına Vakıfbank’tan tam olarak 25.000 TL promosyon sağlanacak. Üstelik geri ödemesiz bir şekilde bu promosyon tutarı verilecek.

basvuran-butun-calisanlar-alacak-bu-banka-geri-odemesiz-bir-sekilde-25-000-tl-nakit-sagliyor.jpg

Emekli vatandaşlara ödenen maaş promosyonu çalışan vatandaşlara da ödenmesi için sendikaların çalışmaları halen daha devam ediyor. Son günler içerisinde bir çok kamu kurumunun çalışanlara vermiş olduğu promosyonlarında bankalar tarafından artış yapıldı. Gelen son bilgiler doğrultusunda Adalet Bakanlığı çalışanları için Vakıfbank devreye girdi! Vakıfbank’ın Adalet Bakanlığı personeli için yapmış olduğu üç yıllık maaş promosyonu teklifi de son günlerin en yüksek olarak sunulan teklif işlerinden birisi oldu. gelen son bilgiler doğrultusunda Vakıfbank tarafından Adalet Bakanlığı personeline ödenecek olan maaş promosyon 25.000 TL’ye yükseltildi.

Adalet Bakanlığında çalışan vatandaşların sözleşmesi güncellendi

Yine maaşlarını Vakıfbank üzerinden alan Adalet Bakanlığı çalışanlarının da promosyon sözleşmelere değiştirildi. Daha önce çok daha düşük bir promosyon rakamı alan Adalet Bakanlığı çalışanları 15 Eylül tarihinden sonra üç yıllık sözleşme ile birlikte 25.000 TL promosyon alabilecekler. Adalet Bakanlığı çalışanlarına verilecek olan toplam üç yıllık promosyon tek seferde banka hesaplarına yatırılacak. Maaş promosyonu ödemelerin ise 15 Eylül olarak belirlenen tarihte itibaren çalışanların hesabına yapılacağı tahmin ediliyor.

Bu haber toplam 161 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.