BİM Resmen Tüm Rakiplerine Meydan Okudu! Karşınızda BİM Sıvıyağ Çılgınlığı!

BİM Resmen Tüm Rakiplerine Meydan Okudu! Karşınızda BİM Sıvıyağ Çılgınlığı!

BİM ayçiçek yağı için önemli bir fiyat indirimi yayınladı. Tüketiciler, en günlük konular arasında ayçiçek yağı maliyetlerini inceliyor ve araştırıyor.

BİM ayçiçek yağı için önemli bir fiyat indirimi yayınladı. Tüketiciler, en günlük konular arasında ayçiçek yağı maliyetlerini inceliyor ve araştırıyor. Özellikle ayçiçeğinde yeni mahsulün başlamasıyla birlikte market raflarındaki ürünlerin fiyatları giderek düşmeye başladı. Hem Migros hem de BİM ayçiçek yağı indirim kampanyaları başlattı. Bu yeni kampanya ile BİM, tüm rakiplerine resmen meydan okudu. Yarından itibaren tüm marka ayçiçek yağı BİM’de önemli bir indirimle satılacak.

Vatandaşlarımızın market zincirlerinde en yakından takip ettiği indirimlerden biri de ayçiçek yağı indirimleridir. Ayçiçek yağı fiyatları en son en ucuz şekilde Migros’ta sunulmuştu. Satışa sunduğu tüm ayçiçek yağı gruplarında indirim yapan Migros'un ardından BİM, piyasada yeni bir indirim kampanyası başlattı.

bim-resmen-tum-rakiplerine-meydan-okudu-karsinizda-bim-siviyag-cilginligi.jpg

BİM’den Büyük Ayçiçek Yağı İndirimi

Türkiye'de ucuz gıda denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan BİM’de ayçiçek yağı fiyatları ciddi oranda düştü. Ünlü süpermarket zinciri, hemen hemen tüm ayçiçek yağı türlerinde özel ürünler içeren güncellenmiş fiyat listesini de yayınladı. BİM 21 Eylül 2022 tarihi itibariyle ayçiçek yağı indirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir. Bunlar:

5L Sole Ayçiçek Yağı fiyatı 142.90 Türk Lirası

5L Emek Ayçiçek Yağı fiyatı 138.90 Türk Lirası

5L Biryağ Ayçiçek Yağı fiyatı 172.90 Türk Lirası

5L Abalı Ayçiçek Yağı fiyatı 149,75 Türk Lirası

Ayçiçek Yağını En Ucuza Hangi Marketten Alabilirim?

Ayçiçek yağında Migros ve BİM'den sonra en iyi fiyatların hangi markette olduğu en çok sorgulanan konuların başında geliyor. Ayçiçek yağı fiyatlarının en düşük olduğu iki farklı yer ise Tarım Kredi Market ve TMO'dur. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hükümet destekli indirimli ürün satan bu iki markette 15 Ağustos'ta önemli bir indirim yapmaları için talimat vermişti.

Bu haber toplam 220 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.