Bu Fırsatı Kaçıran Çok Üzülür! PTT’den Emekliye Müjdeli Haber Geldi!

Bu Fırsatı Kaçıran Çok Üzülür! PTT’den Emekliye Müjdeli Haber Geldi!

PTT, SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine müthiş bir fırsat sunuyor. Başvuran emeklilere ödeme yapılacak. Hem bankalar hem de PTT halen emekli alım programlarını yürütüyor.

PTT, SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine müthiş bir fırsat sunuyor. Başvuran emeklilere ödeme yapılacak. Hem bankalar hem de PTT halen emekli alım programlarını yürütüyor. Emekliler, özellikle maaş yükseltme çalışmaları nedeniyle rahat bir nefes alma olanağına kavuştu. PTT emekliler için övgüye değer bir kampanya duyurusu daha yaptı. Bu şansı kaçırmak gerçekten hayal kırıklığı olacak. Emekliyseniz ve hemen paraya ihtiyacınız varsa bu PTT kampanyasına göz atın.

Hem kamu hem de özel bankalar hala emeklilik promosyonu için umutlar sunuyor. Bankaların beklentilerinin aksine, PTT ve Aktif Bank ile emeklilere benzersiz bir düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı sunulmaktadır. Emekliler bu programa başvurarak binlerce düşük faizli kredi kullanma şansına sahip oluyor. Ayrıca emekliler için esnek ödeme koşulları sağlanmaktadır. Bir başka deyişle, PTT'den düşük faizli kredi alan emekliler, kendi belirledikleri takvime göre ödeme yapabiliyor.

bu-firsati-kaciran-cok-uzulur-pttden-emekliye-mujdeli-haber-geldi.jpg

Başvuru Şartları Nelerdir?

PTT emekli kredisi kampanyasına başvurmak için çeşitli şartlar bulunmaktadır. Başvuru yapabilmek için emeklilerin öncelikle bankalara borcunun olmaması gerekiyor. Başka bir deyişle, borcunu geri ödeyebilmeleri gerekir. Ayrıca, kara listede olmayan kişilere PTT ve Aktif Bank ile birlikte çıkarılan emekli kredisi verilmektedir. PTT ile maaş almak da kampanyanın bir diğer şartı.

PTT Ne Kadar Emekli Kredisi Veriyor?

Aktif banka ile uzun yıllardır iş birliği içinde olan ve banka şubesi olarak faaliyetlerine devam eden PTT, emeklilere 80.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlıyor. Ayrıca PTT, özellikle SGK emeklileri için daha düşük faizli kredi kampanyaları oluşturmuştur. PTT kredi kampanyasının özellikleri de kamuoyuna açıklandı. PTT, 80.000 TL emekli maaşı için nakdi kredi veriyor. Ayrıca kredi için 3 ay ödemesiz dönem bulunmaktadır. Aynı zamanda düşük faizli PTT emeklilik kredisi de yüzde 2,69 faiz oranıyla sunuluyor. Emekliler 36 ay vadeli PTT kredisi alıyor.

Bu haber toplam 343 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.