Bu Fiyatı Görenler Şaşırıyor! İşte En Ucuz Ayçiçek Yağı Fiyatı

Bu Fiyatı Görenler Şaşırıyor! İşte En Ucuz Ayçiçek Yağı Fiyatı

Ekonomik olarak sıkıntıların devam ettiği ülkede, vatandaşlar yağ fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. Pek çok ürün de olduğu gibi, yağ fiyatlarındaki artışlar, vatandaşların cebini zorlamaya devam ediyor.

Ekonomik olarak sıkıntıların devam ettiği ülkede, vatandaşlar yağ fiyatlarını araştırmaya devam ediyor. Pek çok ürün de olduğu gibi, yağ fiyatlarındaki artışlar, vatandaşların cebini zorlamaya devam ediyor. Ancak bu markette, ayçiçek yağları oldukça uygun fiyatlı olarak satışa sunuluyor. İşte detaylar…

Pek çok kişi, temel gıda ürünlerini bile almakta zorluk çekerken, vatandaş uygun fiyatlı yağları nereden bulabileceğini araştırıyor. Zaman zaman bazı marketlerin özellikle yağ fiyatlarındaki indirimini bekleyen vatandaşlar için, bu kez indirim haberi Hakmar’dan geldi. Hakmar, herkesin ilgisini çekecek indirimi, ayçiçek yağları için uyguladı.

Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı, Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri için, fiyatları indirin çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıdan sonra diğer zincir marketlerde de fiyatlarda indirim uygulaması gündeme gelmeye başladı. Şimdi ise ayçiçek yağı indirimi ile ön plana çıkan market Hakmar oldu. Hakmar, 4 litrelik ayçiçek yağının fiyatını 99 TL’ye kadar indirdi. Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri’nde ise 5 litrelik sıvı ayçiçek yağının fiyatı 135 TL’ye indirilmişti.

bu-fiyati-gorenler-sasiriyor-iste-en-ucuz-aycicek-yagi-fiyati.jpg

Online Alışverişte Ayçiçek Yağı İndirimleri

Geçtiğimiz haftalarda Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri tarafından başlatılan indirimli satışlar, pek çok zincir marketi de etkilemeye başladı. İndirim uygulamasından sonra marketler arasında yaşanan rekabet, fiyatların düşmesini sağladı. Fiyatlardaki bu düşüş ise en çok vatandaşın işine geldi.

Tarım Kredi Kooperatifi’nin yapmış olduğu indirimden sonra, bir haber de zincir marketlerden olan Hakmar’dan geldi. Hakmar’ın en çok konuşulan indirim uygulaması ise ayçiçek fiyatlarında oldu. Diğer yandan ayçiçek yağındaki indirimleri ile gündeme gelen bir başka satıcı Trendyol Hızlı Market oldu. Yapılan indirimler sonucunda online marketlerin daha çok indirim uyguladığı görüldü. Trendyol Hızlı Market uygulaması ile 4 litrelik Yudum Ayçiçek Yağı’nı 99 TL’ye almak mümkün.

Bu haber toplam 237 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.