Çifte Promosyon Müjdesi! 3 Yıl Maaş Alma Sözü Verecek Olanlara 18 Bin TL Ödeme!

Çifte Promosyon Müjdesi! 3 Yıl Maaş Alma Sözü Verecek Olanlara 18 Bin TL Ödeme!

Çifte promosyon dönemi başladı. 3500 TL ve üzeri gelir elde eden emekliye 18.000 TL karşılıksız ödeme yapılıyor.

Çifte promosyon dönemi başladı. 3500 TL ve üzeri gelir elde eden emekliye 18.000 TL karşılıksız ödeme yapılıyor. Son zamanlarda vatandaşların gündeminde sadece promosyon ödemeleri var. Bankaların üç yılda bir emeklilere sunduğu kampanya bu yıl resmen rekor kırıyor. Üç yıllık ücret karşılığında emekli maaşı promosyon ödemeleri çiftler halinde hesaplara gönderilir. Bankalara başvuru yaparak emekli promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz. Yine de 10.000 TL'ye kadar emekli maaşı promosyonu alma imkanı var. Başka bir deyişle, bankalar milyonlarca emekliye promosyon konusunda çifte fırsat sunuyor.

Bankalar, Ekim ayında da milyonlarca emeklinin finansmanına yardımcı olacak emeklilik promosyon ödemeleri yapmaya devam etti. Özellikle içinde bulunduğumuz ekonomik kriz ışığında, bankaların zorluk çeken emeklilere sunduğu bu promosyon miktarları ilaç gibi geliyor. Elbette emekliler kendi mali durumlarını düşünürler ve en iyi maaş promosyonlarını veren bankaları ararlar. Bankalarda tutar 10.000 TL'ye yükseldi. Ancak, bunu daha da artırmak ve çifte promosyon almak mümkündür.

cifte-promosyon-mujdesi-3-yil-maas-alma-sozu-verecek-olanlara-18-bin-tl-odeme.webp

3 Sene Maaş Alma Sözü

Bankalar, emeklilere maaşlarından ayrı promosyon ödemeleri veya ek ödemeler yapmaya karar verirlerse, üç yıl taahhüttünüz karşılığında size maaş promosyonu teklif edecekler. 3500 TL ve üzeri maaş alan tüm emeklilerle birlikte dul ve yetimler için seçtikleri bankayı ziyaret eder, maaşlarını üç yıllığına taahhüt eder ve diledikleri terfi imkânına kavuşurlar. Özel bankalardaki promosyon istatistiklerinin şu anda 10.000 TL'ye çıktığı bildiriliyor.

Cayma Hakkı Kullanılabilir

Emekliler yılbaşında daha iyi promosyonlu bir bankaya geçmek için anlaşmalı oldukları bankalardan cayma haklarını kullanabilirler. Örneğin, sene başında 3 yıl 6000 TL promosyon teklif eden bir banka ile sözleşme imzalamış olabilirsiniz, ancak daha sonra başka bir banka daha büyük bir promosyon ilan etmiş olabilir. Sözleşmenizi sona erdirme ve yeni banka ile anlaşma yapma seçeneğiniz var.

Bu haber toplam 223 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.