Cumhurbaşkanı Erdoğan hazırlıklara başlayın dedi! “Seçim yaklaşıyor”

Cumhurbaşkanı Erdoğan hazırlıklara başlayın dedi! “Seçim yaklaşıyor”

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bir önceki gün AK Parti Genel Merkezi'nde kurmayları ile ilgili yapmış olduğu olağanüstü zirvede "Seçim beyannamesi kapsamında detaylı hazırlıklara başlayın" talimatı verdi!

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bir önceki gün AK Parti Genel Merkezi'nde kurmayları ile ilgili yapmış olduğu olağanüstü zirvede "Seçim beyannamesi kapsamında detaylı hazırlıklara başlayın" talimatı verdiği ortaya çıkan detaylar arasında yerini aldı. Erdoğan'ın talimatı ile hızlı bir şekilde harekete geçen AK Parti yönetiminin ekonomi, sağlık, sosyal politikalar ve eğitim gibi alanlarda çalışma grupları oluşturacağı ve beraberinde düzenli aralıklar ile yapılmış olan toplantılarda gelinen aşamaların Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan'a sunulacağı kaydedildi.

Ak Parti, seçime yönelik çalışmalara hız verdi! Bir önceki gün, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, AK Partinin Genel Merkezinde gerçekleştirilen ve Ticaret Bakanı olan Mehmet Muş ile parti kurmaylarının katılım sağladığı toplantıda seçimlere yönelik yeni bir yol haritası görüşüldü. Edinilmiş olan detaylı bilgiler kapsamında, toplantıda, AK Parti'nin bu zamana kadarki seçim çalışmaları tek tek masaya yatırıldı. Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan'ın "Seçim beyannamesi hazırlıklarına hızlı bir şekilde başlayın" talimatını vermiş olduğu öğrenildi.

cumhurbaskani-erdogan-hazirliklara-baslayin-dedi-secim-yaklasiyor.jpg

Kurmaylar yen çalışma grupları oluşturacak

Bu çerçeve doğrultusunda parti kurmayları tarafından sosyal politikalar, sağlık, ekonomi, turizm, eğitim ve çevre gibi çeşitli alanlarda detaylı çalışma grupları oluşturulacak. Belirlenecek olan alanlardaki tecrübeli isimler, oluşturulan çalışma gruplarının başına geçecek. Daha sonra her alan doğrultusunda ayrı ayrı seçime özel şekilde hazırlıklar gerçekleştirilecek. Çalışma grupları, düzenli aralıklara toplantı alacak. Gelinen son aşamalar daha sonrasında Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan'a sunulacak.

Toplantılar aralıksız devam edecek

Türkiye gazetesinin paylaşmış olduğu habere göre bir önceki gün gerçekleştirilmiş olan koordinasyon toplantısına benzer toplantılar önümüzdeki dönem içerisinde de belirli aralıklar ile devam edecek.

Bu haber toplam 130 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.