Denizbank ve Yapı Kredi Emeklilerin Maaş Hesabına Düşük Faiz ile 55 Bin TL Ödeme Yapıyor!

Denizbank ve Yapı Kredi Emeklilerin Maaş Hesabına Düşük Faiz ile 55 Bin TL Ödeme Yapıyor!

Emekliye harika bir haber geldi. Yapı Kredi ile Denizbank arasındaki düşük faizli emeklilik kredisinin detayları ortaya çıktı.

Emekliye harika bir haber geldi. Yapı Kredi ile Denizbank arasındaki düşük faizli emeklilik kredisinin detayları ortaya çıktı. Denizbank ve Yapı Kredi, bu zorlu süreçte emeklinin tüm sorunlarını çözme sözü veren bir bildiri yayınladı. Yapı Kredi ve Denizbank, birçok emekli müşteri kazandıran emeklilik promosyonunun ardından yeni müşterilerini elde tutmak için yeni kampanyalar yayınlamaya devam ediyor. Denizbank ve Yapı Kredi, emekli tüketicilere yönelik kampanyalarının yanı sıra yeni müşterilerine de olanaklar sunmaya devam ediyor. Maaşını bankaya havale ederek üç yıl emekli maaşı alan müşteriler, maaş hesaplarına Denizbank ve Yapı Kredi'den 55.000 TL düşük faizli ihtiyaç kredisi alma seçeneğine sahiptir

Yapı Kredi ve Denizbank'tan emekli maaş hesabına 55 000 TL düşük faizle yatırılacak. Yapı Kredi Bankası ve Denizbank en son açıklamayı bu sabah yayınladı. Emekliye tüm ihtiyaçlarını karşılayacak 24 ay vadeli kredi paketi sunulmaktadır. Emekliler, bu bankalara 36 ay maaşlarını taşıyarak maaş almaları halinde promosyona ek olarak düşük faizli kredi kullanma imkanına sahip olacaklar. Acil paraya ihtiyacı olan emekliler bu kampanyaya başvurarak binlerce lira nakit para kazanma fırsatına sahip olacaklar.

denizbank-ve-yapi-kredi-emeklilerin-maas-hesabina-dusuk-faiz-ile-55-bin-tl-odeme-yapiyor.webp

Başvurular Açıldı

Denizbank ve Yapı Kredi, artık paraya ihtiyacı olan emeklilerin şubeye gitmeden düşük faizli kredi başvurusu yapmasına olanak tanıyor. Emeklilerin DenizBank'tan düşük faizli kredi talep ederken 3280'e SMS göndermeden önce "KREDİM" yazıp bir boşluk bırakmaları ve T.C. Kimlik Numarasını yazmaları gerekmektedir. Emeklilere düşük faizli kredi vermek için SMS ile başvuru alan bir diğer banka ise Yapı Kredi'dir. Alıcının kimlik numarasını, aylık gelirini ve doğum tarihini aralarında boşluk bırakarak yazıp 4411'e göndermesi yeterli olacaktır.

Bu haber toplam 313 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.