E-Devlet üzerinden başvuru yapan herkese bugün itibari ile 500 - 1200 TL arasında ödeme sağlanacak

E-Devlet üzerinden başvuru yapan herkese bugün itibari ile 500 - 1200 TL arasında ödeme sağlanacak

E-Devlet üzerinden başvuru bulunan bütün ihtiyaç sahibi vatandaşlar 500 TL ile 1200 TL arasında ödeme alabilecek. Ödemeler bugün itibari ile yapılmaya başlandı. Konuyla ilgili resmi açıklama geldi. Banka hesaplarınızı mutlaka kontrol edin!

E-Devlet üzerinden başvuru bulunan bütün ihtiyaç sahibi vatandaşlar 500 TL ile 1200 TL arasında ödeme alabilecek. Ödemeler bugün itibari ile yapılmaya başlandı. Konuyla ilgili resmi açıklama geldi. Banka hesaplarınızı mutlaka kontrol edin! E-Devlet 500 TL ile 1200 TL arasında destek ödemesinin bütün detaylarını haberimizde aktardık…

Ödemeler bugün itibari ile yapılmaya başlandı. E-Devlet üzerinden başvuruda bulunmuş olan bütün ihtiyaç sahiplerinin banka hesaplarına tek tek yatırılıyor. Bilindiği gibi pandemi sürecinde devlet tarafından verilmiş olan sosyal destekler hız kazanmaya başlamıştı. Pandemi sonrasındaki dönem içerisinde ise artan enflasyon ve beraberinde yaşam pahalılığı sebebi ile bir çok devlet kurumu tarafından sosyal yardımlar hızla yapılmaya devam ediliyor. Bu doğrultuda Kızılay yardım başvuruları da sonuçlarını açıkladı. Kızılay yapılmış olan yardım başvurusu sonuçları Kızılay resmi web sitesi adresinden paylaşıldı.

E-Devlet üzerinden ihtiyaç sahiplerine başvuru imkanı sunuldu

E-Devlet üzerinden başvuruda bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına Kızılay koşuyor! Başta aile ve Sosyal hizmetler bakanlığı bünyesinde olan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları gibi bir çok Kızılay ve belediyeler devletin bir çok kuruma ihtiyaç sahiplerine sosyal yardımları hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Kızılay doğrultusunda yapılmış olan nakit para yardımı da ihtiyaç sahibi vatandaşlara bugün itibari ile ödenmeye başlandı. Dönemlik olarak verilen nakit para yardımı bugün itibarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların banka hesaplarına yatırılıyor.

e-devlet-uzerinden-basvuru-yapan-herkese-bugun-itibari-ile-500-1200-tl-arasinda-odeme-saglanacak.jpg

Kızılay’dan sosyal yardım

Kızılay zorlu ekonomik süreçten geçmiş olduğumuz bu günler içerisinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak, gıda, nakit para ve kıyafet yardımlarını gerçekleştiriyor. Yapılmış olan sosyal incelemeler neticesinde ihtiyaç sahibi olduğuna karar verilen vatandaşlara ve hanelere nakdi ve ayni şekilde bir çok yardım hızlı bir şekilde ulaştırılıyor.

Bu haber toplam 149 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.