Ek Ödeme Tam Tamına 23 Bin TL Oldu! Başvurular 30 Eylül Tarihinde Bitecek! Emekli Maaşı Alan Herkes Başvurabilir!

Ek Ödeme Tam Tamına 23 Bin TL Oldu! Başvurular 30 Eylül Tarihinde Bitecek! Emekli Maaşı Alan Herkes Başvurabilir!

Emeklilere verilen ek ödenek 23.000 TL'ye yükseldi. Son yıllarda en çok tartışılan konulardan biri de bankaların emeklilere sunduğu promosyon rakamları.

Emeklilere verilen ek ödenek 23.000 TL'ye yükseldi. Son yıllarda en çok tartışılan konulardan biri de bankaların emeklilere sunduğu promosyon rakamları. Bankalar, anlaşmaları gereği emeklilerin yanı sıra devlet kurum ve kuruluşlarına da pazarlama imkânı sağlamaktadır. Emeklilere ödenen tazminat miktarı şu anda 10.000 TL'ye kadar artırılmıştır. Kamu kurumlarına yapılan ödemeler ise çok daha yüksek. Ek ödemeler, bankalarla yapılan anlaşmalara göre 23.000 TL'ye çıkıyor. Son başvuru tarihi ise 30 Eylül. Sadece üç gün içinde başvuranlara maaşlarına fazladan ödeme yapma şansı sunuluyor.

Özel bankalar emeklilik promosyon ödemelerine ek olarak kamu kurum ve kuruluşları için emekli olduklarında da promosyon ödemeye devam etmektedir. Ancak hem emekli hem de kamu personeli için promosyon süreci 30 Eylül'de sona erecek. Bankaların sunduğu ücretli promosyon fırsatından yararlanmak istiyorsanız bu tarihe kadar başvurun. Ayrıca kamu kurumlarının 30 Eylül'e kadar promosyon anlaşmalarını tamamlaması gerekiyor. Promosyon dönemi sona ererken, bankalar son bir müjdeli haber daha verdi. Ek ödeme tutarı 23.000 TL'ye yükseltildi.

ek-odeme-tam-tamina-23-bin-tl-oldu-basvurular-30-eylul-tarihinde-bitecek-emekli-maasi-alan-herkes-basvurabilir.jpg

Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanlarına 23 Bin TL Verecek

Son dakika haberine göre Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü personeli için yeni bir promosyon anlaşmasına varıldığı bildirildi. Banka, Milli Eğitim Müdürlüğü'nde çalışan 6000'den fazla işçiye 23.000 TL promosyon ödeyecek. Milli Eğitim Müdürlüğü, Mart ayında özel bir banka ile yapılan anlaşmanın şartlarının değişmesi nedeniyle sözleşme yenileme talebinde bulundu. Tarafların bir araya gelmesinin ardından Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı çalışanlara 23.000 TL promosyon verilmesine karar verildi. Ekim ayının ilk haftası promosyon ödemelerinin milli eğitim personelinin hesaplarına eksiksiz bir şekilde yatırılması bekleniyor.

Bu haber toplam 232 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.