Ekim Ayı Emekli Promosyon Ödemeleri Şaşırttı! Rakamlar Sonunda Güncellendi!

Ekim Ayı Emekli Promosyon Ödemeleri Şaşırttı! Rakamlar Sonunda Güncellendi!

Milyonlarca emekli, emekli promosyon ödemelerine öncelik vermese de sıkı bir şekilde araştırıyor. Temmuz ayında hem memur hem de emekli maaşına zam yapılmasının ardından dikkatler emekliliğe yönelik promosyon ödemelerine çevrildi.

Milyonlarca emekli, emekli promosyon ödemelerine öncelik vermese de sıkı bir şekilde araştırıyor. Temmuz ayında hem memur hem de emekli maaşına zam yapılmasının ardından dikkatler emekliliğe yönelik promosyon ödemelerine çevrildi. Burada bankalar rekabete giriyor. Kamu bankalarının varlığı nedeniyle bu rekabet daha da kızışmaya başladı. Güncellenen Ekim emeklilik promosyon ödemeleri, insanları meraklandırıyor.

SSK ve BAĞ-KUR emeklileri emekli promosyon ödemesi almaya öncelik vermemektedir. Bu kapsamda milyonlarca emekli hem özel hem de kamu bankalarının geliştirdiği kampanyalara özel önem veriyor. Geçen ay kampanyaların son teslim tarihi olmasına rağmen, bazı bankalar bu süreyi uzatarak istatistiklerini güncelledi.

Ekim Ayı Emekli Promosyon Ödemeleri

Küresel piyasalarda yaşanan ekonomik krizin etkileri günlük hayatımızda da hissedilmeye devam ediyor. Piyasalar hala enflasyonla mücadele çabasında. Her ülke bu konuda farklı politikalar uygulamakla birlikte, özünde bütünleşik bir yapı olduğu için tam anlamıyla bağımsız bir politikanın oluşturulduğu söylenemez. Bu durumda Merkez Bankalarının verdiği kararlar çok önemlidir. Tüm dünyada şiddetle hissedilen pandeminin etkileri kötü olmuştu. Tedarik zinciri kapanış günlerinden önemli ölçüde zarar görmüş gibi görünüyor. Sanayileşmiş ülkelerde bile resesyon ihtimali olduğunu söylemek yanlış olmaz. Özellikle Rusya'nın Ukrayna'yı işgal eden ancak bunu kısıtlı bir askeri operasyon olarak nitelendiren yansımaları ekonomiyi de etkiledi.

ekim-ayi-emekli-promosyon-odemeleri-sasirtti-rakamlar-sonunda-guncellendi.jpg

Ukrayna ve Rusya arasındaki çatışmanın en fazla bir hafta sürmesi beklense de, aylardır süregelen bir çatışmanın ekonomik sonuçlarını tahmin etmek zor olmasa gerek. Ukrayna'nın Avrupa Birliği ülkeleri için enerji koridorundan uzakta kilit bir geçiş pozisyonuna sahip olması çok önemliydi. Çünkü Avrupa'daki enerji kıtlığı, transit bölgede bulunan Ukrayna'nın fethinden kaynaklanacaktı. Bu durumda Kuzey Akım, Rusya'daki bir elektrik kesintisine Avrupa'dan gelen ekonomik yaptırımlarla yanıt verdi. Elektrik kesintisi nedeniyle Avrupa'da enerji maliyetleri önemli ölçüde arttı.

Bu haber toplam 246 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.