Ekrem İmamoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sitem etti!

Ekrem İmamoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sitem etti!

İBB Başkanı olan Ekrem İmamoğlu, Silivri Boğluca Yaşam Vadisi'nin açılış töreninde katıldı. İmamoğlu kendini yöneltilen soruları tek tek yanıtladı.

İmamoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımıza gerçekleştirdiği işbirliği için teşekkür etmeyi canı gönülden isterim ancak bana bunu kesinlikle yaşatmıyorlar" sözlerini dile getirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), ‘150 Günde 150 Proje' çalışması doğrultusunda, Silivri Boğluca Yaşam Vadisi'nin açılışını yaptı.

Silivri Belediye Başkanı olan Volkan Yılmaz'ın da katılım sağlamış olduğu törende detaylı bir şekilde konuşan İmamoğlu, doğudan batıya şehrin toplam 39 ilçesine aynı hizmeti vermekte kararlı olduklarını dile getirdi.

İmamoğlu, “Kayırmacılığın ve partizanlığın milletimize yaşatılan zararı ve onlara vermiş olduğu huzursuzluğu; yine onlara vermiş olduğu keyifsizliği hepimiz yaşarız ve biliriz. Bunun o partisi ya da bu partisi olmaz. Bunu attığımız, sildiğimiz an, inanın çok daha güzel, çok daha keyifli günlere kavuşuruz” sözlerini dile getirdi.

ekrem-imamoglu-cumhurbaskani-erdogana-sitem-etti.jpg

Toplam 24 yeşil alan İstanbullular ile buluşacak

Yeşil alanların tüm insanlığa katmış olduğu huzuru İstanbul’un her sathına paylaşmak ile yükümlü olduklarının üst üste altını çizen İBB Başkanı İmamoğlu, “Orada yetişen ve büyüyen çocukların daha özgür, yaratıcı ve üretken olduklarını göreceksiniz. Doğa İle bir araya takdirde geleceğe de çok daha umutla bakan bireylere dönüşüyorlar. İstanbul’un her bir noktasında projelerimizi devam ettiriyoruz. Yalnızca bu proje açılışları sürecinde tam olarak 24 yeşil alan projemizi İstanbullularla buluşturma hedefindeyiz” şeklinde konuştu.

“Bu anlayış ülkemizde yayılmamalı!”

Silivri Belediyesi kapsamında Cumhur İttifakı içerisinde kreş için yer tahsisi sağlayan tek belediye olduğunu dile getiren İBB Başkanı İmamoğlu, iş birliği sebebi ile Silivri Belediye Başkanı olan Volkan Yılmaz'a teşekkürlerini iletti.

“Tahsis etti, bizler de gerçekleştirdik. Keşke her belediye bunu gerçekleştirdi” diyen Başkan İmamoğlu, “Volkan Bey Silivri’de hizmet gerçekleştirirken başka Silivrililer var da biz hizmet sağlarken başka Silivriler mi var? İnsanımıza hizmet sağlıyoruz. İlçe belediye başkanlığı gerçekleştirdim. Benim o süreçte yaşadığım sıkıntıları ben kesinlikle Volkan Bey’e çektirmem. Bu anlayış, kesinlikle ülkemize yayılmalı.” dedi.

Bu haber toplam 144 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.