Elinde Altını Olan Herkese Uyarı! Altın Uçuşa Geçiyor! Tarih Belirlendi!

Elinde Altını Olan Herkese Uyarı! Altın Uçuşa Geçiyor! Tarih Belirlendi!

Merkez Bankası'nın faiz kararının ardından gram altın fiyatları değişti. İslam Memiş, elinde altın bulunan kişilere çok önemli uyarılarda bulundu.

Merkez Bankası'nın faiz kararının ardından gram altın fiyatları değişti. İslam Memiş, elinde altın bulunan kişilere çok önemli uyarılarda bulundu. Yeni bir tarihi rekor kırılacak ve altın yükselecek. Altın ve finans piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın sahibi olanlara yeni tavsiyelerde bulundu. Merkez Bankası'nın faiz kararının ardından altın fiyatlarına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulunan finans analisti Memiş, yıl sonuna değindi. Halk arasında Altın Kahini olarak bilinen İslam Memiş, yıl sonunda altın fiyatlarının yükseleceğini ve yeni rekorlar kıracağını öngördü.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın faiz kararının ardından gram altın fiyatlarının uzun vadeli seyri yeniden yükselmeye başladı. İnsanlar, altın fiyatları yavaş yavaş iyileşmeye devam ederken, düzensiz gidişatın ilerlemeye devam edip etmeyeceğinden emin değil. Altın ve finans piyasalarında uzman olan İslam Memiş, merakla bekleyen vatandaşlara bu konuda bilgi verdi. Bireylere tavsiyeler veren İslam Memiş'e göre altına yatırım yapmak için son şans geçti. İslam Memiş, yıl sonunda altının rekor seviyelere yükselmeye devam edeceğini öngördü.

Altın Neden Değer Kaybediyor?

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş, son dönemde yatırımcılar tarafından gündeme getirilen altın fiyatlarının neden düştüğü konusuna yanıt verdi. FED'in faiz kararının altının düşmesine neden olduğunu söyleyen İslam Memiş'e göre, FED'in faiz oranlarını artırma sinyali dolara daha fazla değer kazandırdı. Çok sayıda yatırım aracının dolara göre değer kaybettiğini söyledi.

elinde-altini-olan-herkese-uyari-altin-ucusa-geciyor-tarih-belirlendi.webp

Şimdiye Kadarki En Yüksek Altın Fiyatının Tarihini Verdi

Memiş, 1000 TL'nin altında her fiyattan alım imkanının olduğunu, özellikle yatırım yapmak isteyenlerin bu fiyatları değerlendirmesi gerektiğini ifade etti. İslam Memiş, yeni rekorun tarihini verdi ve bu baskının yıl sonuna kadar süreceğini, bundan sonra altının artık baskı altında olmayacağını belirtti. Ünlü altın ve finans piyasaları uzmanı, altın fiyatlarının yıl sonuna kadar 1.250 TL'ye yükseleceğini ve ana tahminlerinin 1400 TL olacağını tahmin etti.

Bu haber toplam 295 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.