Elinde Dolar Olanlar Dikkat Etsin! Uzman İsim Kritik Tarihi Açıkladı! Piyasalar Çalkalanacak!

Elinde Dolar Olanlar Dikkat Etsin! Uzman İsim Kritik Tarihi Açıkladı! Piyasalar Çalkalanacak!

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, elinde dolar tutan kişilere uyarıda bulundu. Dolar için önemli arka plan bilgileri veren Selçuk Geçer, o tarihten önce paranın satılmaması gerektiğini açıkladı.

Dolar geçen yıl önemli ölçüde değer kazanırken, elinde dolar olan veya yatırım yapmayı düşünen insanlar ne yapacaklarını düşünüyorlar. Bir yıl önce dolar 7-8 TL aralığında işlem görüyordu; bugün, iki katından daha değerli. Türk Lirası'nın dolar karşısındaki değeri her geçen gün daha da düşüyor. Dolar kurunun 19 lira bandına kaymasıyla ünlü ekonomist Selçuk Geçer önemli tavsiyelerde bulundu.

Selçuk Geçer Uyardı

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, piyasayı hareketlendiren açıklamalar yapmaya devam ediyor. Ünlü iktisatçıya göre, Ukrayna savaşı, yüksek enflasyon oranları, Merkez Bankası üzerindeki hükümet baskısı ve yabancı yatırımcı akını nedeniyle artan dolar kurunu işaret ederek doları olanlar için kritik tarihi açıkladı. Selçuk Geçer, Merkez Bankası müdahale etse bile yükselişin hızlı devam edeceğini ve bundan sonra dolar kurunun düşmesinin imkansız olduğunu iddia etti.

elinde-dolar-olanlar-dikkat-etsin-uzman-isim-kritik-tarihi-acikladi-piyasalar-calkalanacak.jpg

Elinizdeki Dolarları Asla Satmayın

Selçuk Geçer, elinde dolar tutan kişiler için bazı önemli uyarılarda bulundu. Özellikle dolar seviyesinin henüz normal yerinde olmadığını söyleyen Selçuk Geçer, 20 liradan fazla olacağını tahmin ediyor. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, doların 30 TL'ye ulaştığında gerçek bir etki yapacağını, bu nedenle 20 lira seviyesinde kalmayacağını söyledi. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer'e göre dolar kuru 20 lira olduğunda önemli bir etkiye sahip olacak, ancak gerçek etki 30 lira olana kadar hissedilmeyecek.

Yıl Sonunda 30 TL Olması Bekleniyor

Selçuk Geçer, tahminleriyle yatırımcılara yol gösteren isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Selçuk Geçer’i çok sayıda kişi yakından takip ediyor. Selçuk Geçer, en son YouTube videosunda yıl sonunda Doların 30 TL bandını geçeceğini iddia etti.

Bu haber toplam 226 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.