Emekli Maaşlarını Vakıfbank Ziraat Bankası ve Halkbank Üzerinden Alan Vatandaşlara Müjdeli Haber Geldi!

Emekli Maaşlarını Vakıfbank Ziraat Bankası ve Halkbank Üzerinden Alan Vatandaşlara Müjdeli Haber Geldi!

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank aracılığıyla emekli maaşı alan vatandaşlar 120 Bin Türk Lirasına kadar yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank aracılığıyla emekli maaşı alan vatandaşlar 120 Bin Türk Lirasına kadar yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmaya hak kazanacak. 120 Bin Türk Lirasına kadar ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen bireylere ihtiyaç doğrultusunda 12 ay vade ile 3 ay ertelemeli 36 ay kredi kullandırılacak. Bu çalışmalardan kredi başvurusunda bulunarak ve kredi alarak yararlanacak kişilerin, mutlaka Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'tan emekli maaşı almaları gerekmektedir.

Emekli Maaşınızı Bu Bankalardan Almanız Gerekmektedir

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank aracılığıyla kredi başvurusunda bulunan vatandaşlara ihtiyaç kredisi olarak kullandırılacak bu kredilere ek olarak, bu krediyi borç ödemek için de kullanma imkanı olacak. Tek koşul ise emekli maaşınızı bu üç bankadan almanız gerekmektedir. Toplam 120 Bin Türk Lirasına kadar kullanacağınız krediler için düşük faiz oranlarıyla 12 ay vadeli işlemler yaparak hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

emekli-maaslarini-vakifbank-ziraat-bankasi-ve-halkbank-uzerinden-alan-vatandaslara-mujdeli-haber-geldi.jpg

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Başvuru yapanların 36 ay vadeli kredi için talep edebilecekleri en yüksek miktar 50 Bin TL'dir. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank'tan alıyorsanız, şubelere gitmeden internet bankacılığını kullanarak da maksimum 50 Bin TL'ye kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 100 Bin TL üzerindeki tüm krediler için maksimum 12 ay vadeli, 50 Bin TL ile 100.000 TL arası kullanılan krediler için maksimum 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulur. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank'tan kredi başvurusunda bulunan emekliler, ihtiyaç kredilerinin yanı sıra konut, taşıt ve ipotekli ihtiyaç kredilerinde de düşük faiz oranlarından yararlanabilecek.

Bu haber toplam 207 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.