Emekli vatandaşın müjdeli haber DenizBank’tan geldi! Kredi onayı alamayan vatandaşlara 65.000 TL destek ödemesi sağlanıyor

Emekli vatandaşın müjdeli haber DenizBank’tan geldi! Kredi onayı alamayan vatandaşlara 65.000 TL destek ödemesi sağlanıyor

Kredi alamayan emekli vatandaşlara müjdeli haber DenizBank’tan geldi! Kredi onayı alamayan vatandaşlara yönelik başlatılan kampanyada 65.000 TL kredi ödemesi sağlanacağı açıklandı.

Kredi alamayan emekli vatandaşlara müjdeli haber DenizBank’tan geldi! Kredi onayı alamayan vatandaşlara yönelik başlatılan kampanyada 65.000 TL kredi ödemesi sağlanacağı açıklandı. Peki DenizBank üzerinden başlatılan bu kampanya kredisi ne başvuru nasıl yapılır? 65.000 TL almak için kredi şartları nelerdir?

Emekli vatandaşa müjdeli haberi DenizBank verdi! Bankalardan kredi onayı alan emekli vatandaşlara banka üzerinden destek ödemesi alınacak. Verilecek olan destek tutarı ise 65.000 TL olarak belirlendi. Kredi alacak vatandaşlara vade seçeneği olarak ise 36 ay vade belirlendi. Bu imkanı yanı sıra ilk ödeme ise vatandaşların üç ay erteleme fırsatı bulunuyor.

emekli-vatandasin-mujdeli-haber-denizbanktan-geldi-kredi-onayi-alamayan-vatandaslara-65-000-tl-destek-odemesi-saglaniyor.jpg

DenizBank kredisi kampanyasına başvuru nasıl gerçekleştirilir?

DenizBank doğrultusunda emekli kredi kampanyası için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar kimlikleri ile başvuru yapabilirler. Şayet eğer DenizBank’tan maaş almıyorlar ise kredi onayı genel müdürlük tarafından yapılacak. Genel müdürlük doğrultusunda kredi onayı alınması halinde diğer bankalara olan kredi borçlarını kapatabilmek için kredi kapatma kredisini yanı sıra ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak.

Eğer banka üzerinde kredi söz konusuysa bu sebepten dolayı maaş taşıma işlemi gerçekleşir. Böylelikle DenizBank üzerinden kredi alınarak bu borçlar kolaylıkla kapatılabilecek. Vatandaşlar da maaşlarını Denizbank’a taşıyabilecek.

DenizBank üzerinden maaşını alan vatandaşlar anında ve hızlı şekilde kredi onayını şube yetkilisinden alabilecekler. Daha önceki süreçte kredi kullanmış ise banka şubelerine gitmeden de kredilerini alabilecekler. Banka doğrusuna kredi alınması halinde 36 ay vade seçeneğinin yanı sıra üçe erteleme imkanı da sunuluyor.

Bu haber toplam 251 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.