Emekli vatandaşların ardından asgari ücretli bütün çalışanlara müjdeli haber geldi! 7500 TL ödemesi sağlanacak

Emekli vatandaşların ardından asgari ücretli bütün çalışanlara müjdeli haber geldi! 7500 TL ödemesi sağlanacak

Milyonlarca Bağkur, SSK ve memur emeklisine verilmiş olan yüksek tutarda promosyon müşterilerinin hemen ardından asgari ücretler ve bütün 4A, 4B ve 4C ile çalışanlar da büyük bir promosyon beklentisi içerisine girdi.

Bankaların promosyon kampanyalarından faydalanmak isteyen 4A, 4B ve 4C’li çalışanlar için ise sonunda müjdeli haber geldi! Özellikle de kamu kurumlarında çalışan vatandaşlar için kurumları doğrultusunda bankalar ile yapılmış olan protokollerle 25.000 TL ve üzerinde astronomik promosyon müjdesi geldi. Diğer bir taraftan ise asgari ücretler ve özel sektör çalışanları için de sevindiren bir haber verildi. Bankaya başvuru yaptığınız takdirde en az 7500 TL promosyon ödemesi sağlanacak!

Yapı Kredi, Garanti BBVA, QNB Finansbank Akbank ve ING Bank tarafından duyurulmuş olan yüksek tutarda promosyon kampanyaların hemen ardından gözler bu defa da 4A, 4B ve 4C ile çalışanlar için detaylı promosyon ödemelerine çevrildi.

emekli-vatandaslarin-ardindan-asgari-ucretli-butun-calisanlara-mujdeli-haber-geldi-7500-tl-odemesi-saglanacak.jpg

Asgari ücretle ve diğer maaşlı çalışan vatandaşlar en az 7500 TL promosyon ödemesi alabilecek mi?

Asgari ücretli vatandaşlara promosyon müjdesi ile ilgili olarak ilgili konunun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca gündeme alındığı iddiaları konuşuluyor. Özel sektörde işverenlerin bankaları ile detaylı bir şekilde ayrı ayrı masaya oturması mümkün bir durum olmayacağından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde yapılacak olan çalışmalar bankalar ile görüşmeler neticesinde özel sektör için promosyonu yönelik müjdenin kısa süre içerisinde duyurulabilecek olduğu konuşulanlar arasında.

Bu haber toplam 145 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.