Emekliler İçin Geri Ödemesiz 1700 TL Ödeme Yapılacak! Bunu Yapan Herkese Verilecek

Emekliler İçin Geri Ödemesiz 1700 TL Ödeme Yapılacak! Bunu Yapan Herkese Verilecek

Emekliler için son zamanlarda sıklıkla merak edilen konular arasında 1700 TL ödeme durumu gündeme geliyor.

Emekliler için son zamanlarda sıklıkla merak edilen konular arasında 1700 TL ödeme durumu gündeme geliyor. Bankaların son zamanlarda girdiği rekabetten dolayı, emekli maaşını başka bankaya geçiş yapan kişiler Genel olarak geri ödemesiz şekilde promosyon almaya hak kazanıyor.

Bu konuda Denizbank, emekli maaşını Denizbank’a taşıyan kişilere 1750 TL promosyon ödemesi yapıyor. Bu konuda aranan şart ise 3 sene boyunca, kişilerin maaşlarını bu bankadan almaları sözünü vermeleridir. Bu doğrultuda maaşını Denizbank’a taşıyan kişiler için 1750 TL ödeme sözü veriliyor. Bunun dışında ek bir koşul bulunmuyor.

Denizbank 2022 Promosyon Ödenme Miktarı Ne Kadar

Denizbank, emekli maaşını bu bankaya taşıyan emeklilere 1750 TL promosyon ödeme yapacağını konusunda hak tanıyor. Bu anlamda sundukları tek koşul ise emekli olan kişilerin, üç sene boyunca maaşlarını Buradan almalarıdır. Böylece maaşını almak için Denizbank’a gelen her emekli, bu ek ödeme fırsatından yararlanacaktır.

Denizbank, bunun dışında başka promosyon ödemesi de sunuyor. Emekli maaşını Denizbank’a taşıyan kişiler için 150 TL de ek ödeme yapılması söz konusu oluyor. Bu ödeme ile beraber, her maaşını taşıyan ve emekli olan kişiler bu haktan yararlanabilecektir. Bunun dışında 1750 TL ödeme promosyon durumu da bulunuyor. Tüm bunlar için tek şart, emekli olan kişinin üç sene boyunca buradan emekli maaşını almaya devam edebilmesi içindir.

Tüm bu konulardan faydalanmak için tarihlerde merak edilenler arasında yer alıyor. 30 Haziran 2022 tarihine kadar, emekli olan herkes bu konuda Denizbank’a maaşını taşıyabilir. Böylece emekli promosyon ödemesini almaya hak kazanır.

Emeklilere Kredi Konusunda Avantaj!

Tüm bunların dışında, bazı emekli olan kişiler kredi çekmek konusunda sıkıntılar yaşayabilir. Böyle durumlarda ise Denizbank pek çok emekliye bu anlamda, avantajlar sunuyor. Sunulan avantajların sonucunda kredi imkânı da, pek çok emekliye doğmuş oluyor.

Emekliler, kimi zaman kredi çekmek istediklerinde belirli limitlerin üzerine çıkmak da zorlanır. Fakat Denizbank bu anlamda emeklilere sunduğu pek çok seçenekle beraber, daha rahat şekilde kredi çekme imkânı sağlıyor. Bu yüzden Denizbank’a alınan emekli maaşı ile beraber, pek çok kredi imkânından da faydalanmak mümkündür.

Bu haber toplam 258 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.