Emeklilere 30 Bin TL Promosyon Ödemesi Müjdesi Geliyor! Duyuru Yapıldı!

Emeklilere 30 Bin TL Promosyon Ödemesi Müjdesi Geliyor! Duyuru Yapıldı!

Yapı Kredi Bankası aldığı karar sonucunda tüm çalışanlarına 35.000 TL promosyon vereceğini açıkladı. 30 Eylül'de bu tutar promosyona hak kazananların hesaplarına yatırılacaktır.

Yapı Kredi Bankası aldığı karar sonucunda tüm çalışanlarına 35.000 TL promosyon vereceğini açıkladı. 30 Eylül'de bu tutar promosyona hak kazananların hesaplarına yatırılacaktır. Banka promosyonları için rekabet Ağustos ayından bu yana tüm hızıyla devam ediyor. Özel bankalar, ortalama olarak kamu bankalarının vereceğinden daha fazla para verme sözü veriyor. Yapı Kredi Bankası, Eylül ayı itibarıyla birçok bankanın yavaşlamasına rağmen teşvik vermeye devam ediyor. Yapı Kredi Bankası, Eylül ayı için personel için yeni bir promosyon uygulamasının planlandığını açıkladı. Yapı Kredi, en fazla promosyona sahip banka olduğu için 35.000 liralık promosyon verme kararı aldı.

En Yüksek Emekli Promosyonu Veren Banka

SSK, BAĞ-KUR ve emekli memurların taşıma yaptığı ay ağustos ayı olduğu için özel bankalar arasında büyük bir rekabet var. Ayrıca kamu bankaları Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank da çok müşteri kaybettiklerini iddia ediyor. Kamu bankaları sadece 750 liraya kadar promosyon verirken, özel bankalar emeklilere binlerce lira nakit para veriyor. Yapı Kredi Bankası, özel bankalardan emekli olan vatandaşlara en büyük promosyon ödemesi olarak 7 bin 500 lira sunuyor. Yapı Kredi Bankası geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, maaş promosyon tutarını 35 bin liraya çıkardığını açıklamıştı.

emeklilere-30-bin-tl-promosyon-odemesi-mujdesi-geliyor-duyuru-yapildi.jpg

Yüksek Emekli Promosyonunu Nasıl Alabilirim?

Yapı Kredi Bankası, önemli emeklilik promosyon ödemelerinin ardından, çalışanlara verilecek maaş promosyonunu artırdığını açıkladı. Banka, Eylül ayı maaş artışı kapsamında personeline 35.000 TL vereceğini açıkladı. Yapı Kredi Bankası'nın bir devlet kurumu ile anlaşmaya vardığı belirtilirken, çalışanların hesaplarına anında 35.000 TL'nin yatırılacağı da belirtildi.

Kimler Yararlanabilir?

Yapı Kredi Bankası, çalışanlara verilecek promosyon ödemesinin artırıldığını duyurmasının yanı sıra, anlaşmaya vardığı şirketi kamuoyuna açıkladı. Allianz Türkiye ile yapılan anlaşmaya göre şirket çalışanlarına 35.000 TL nakit promosyon verilecek. Banka, önümüzdeki üç yıl içinde daha fazla promosyon verme sözü verirken, özel sektör çalışanları için ilk kez böyle bir kampanyanın oluşturulduğu da iddia edildi.

Bu haber toplam 296 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.