Emeklilere Ekim Ayı Müjdesi Verildi! Müjde Üç Bankadan Geldi!

Emeklilere Ekim Ayı Müjdesi Verildi! Müjde Üç Bankadan Geldi!

Ekim ayının ilk günlerinde üç kurum emeklilere müjde verdi. Birbiri ardına son dakika açıklamaları yapıldı. Emeklilere nakit ödemeleri maaş hesapları üzerinden yapılacaktır.

Ekim ayının ilk günlerinde üç kurum emeklilere müjde verdi. Birbiri ardına son dakika açıklamaları yapıldı. Emeklilere nakit ödemeleri maaş hesapları üzerinden yapılacaktır. Bu hafta her emeklinin maaş hesabına yatırılacak. Maaş bordronuza bakmalısınız. Kefil veya gelir kanıtı olmadan 40.000 TL'ye kadar koşulsuz nakit ödeme alabilirsiniz.

Üç banka peş peşe başlattıkları kampanyalarla emeklilere maaş hesaplarından nakit ödeme yapacaklarını duyurdu. Garanti BBVA, Denizbank ve Akbank'ta maaş hesabı olan emekliler bu kurumlardan 40.000 TL'ye varan ödeme alacak. Emekliler, düzenli olarak 40.000 TL'ye varan hızlı nakit ödemelerin harika haberini incelemeye başladı. 40.000 TL'ye varan ödeme fırsatından tüm SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklileri yararlanabilecek. Kredi başvurusu yapmak ve bu ödemeden yararlanmak için Garanti BBVA, Denizbank ve Akbank başvuru kanallarını kullanabilirsiniz. Üç gün içinde ödemeler hesaplara aktarılacaktır. Başvurular şubeden yapılabileceği gibi şubeye gidilmeden de online olarak yapılabilmektedir.

Garanti BBVA 40 Bin TL Kredi

Ülkemizin önde gelen özel sektör bankalarından Garanti BBVA, emekli kredisi kampanyasını Ekim ayının ilk günleri itibarıyla tüm emeklilerin kullanımına sundu. Garanti BBVA'nın emekli olan müşterileri 40.000 TL'ye kadar nakit ödeme alabilecek. İnternet bankacılığını kullanan ve emekli maaşını Garanti BBVA'dan alan müşteriler beş dakikadan az bir sürede kredi onayını alacak. Ödemeleri Garanti BBVA emeklilik hesabına alacak.

emeklilere-ekim-ayi-mujdesi-verildi-mujde-uc-bankadan-geldi.jpg

Denizbank BBVA 40 Bin TL Kredi

Denizbank, emeklilere 40.000 TL'ye kadar hızlı kredi veren bankalar arasına katıldı. Denizbank İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık programları üzerinden günün her saati başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Denizbank'tan emekli kredisi imkanı, 36 aya varan vade ve %1,59'dan başlayan faiz oranlarıyla cazip bir şekilde sunuluyor.

Akbank BBVA 40 Bin TL Kredi

Özellikle nakit kredi kullanacak ve banka kredi notu yüksek olan emekliler, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi için cep telefonlarından SMS göndererek başvuruda bulunabilmektedir.

Bu haber toplam 241 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.