Emeklilere Müjde! Emekli Olan Herkes Yararlanabiliyor! Tam 12 Ay Süresi Var!

Emeklilere Müjde! Emekli Olan Herkes Yararlanabiliyor! Tam 12 Ay Süresi Var!

Türk Telekom, emeklilere yönelik modern bir kampanya hazırladı. Girişimin 50 yaş ve üstü tüm emeklilere açık olduğu bildiriliyor. Fırsatın ürettiği cazip tarifenin maliyeti on iki ay boyunca her ay sadece 20 TL olacak.

Türk Telekom, emeklilere yönelik modern bir kampanya hazırladı. Girişimin 50 yaş ve üstü tüm emeklilere açık olduğu bildiriliyor. Fırsatın ürettiği cazip tarifenin maliyeti on iki ay boyunca her ay sadece 20 TL olacak. Türk Telekom üzerinden Emekli500 teklifi ile her yöne sağlanacak 500 dakika, 1 GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarında sınırsız görüşme sadece 20 TL'ye sunuluyor. 50 yaş üstü müşteriler, Türk Telekom'un tüm yıl boyunca faturalı cep telefonu tarifesine bağlı kalarak 20 TL'lik indirimden yararlanabiliyor. 50 yaş ve üzeri müşteriler, Emekli 500 Tarifesi'ne geçiş yaptıktan sonra müşteri hizmetleri veya SMS yoluyla taahhütte bulunabilirler. SMS taahhüdü yapmak için "SOZ 500" yazıp 5555 numarasına gönderin.

emeklilere-mujde-emekli-olan-herkes-yararlanabiliyor-tam-12-ay-suresi-var.jpg

Tüm Kampanya Bilgileri

Tarifeye gelen ve 50 yaş ve üzeri olan müşteriler taahhütte bulunmaya hak kazanacaktır. Türk Telekom'un faturalı mobil hizmetini bir yıl boyunca kullanmayı kabul eden 50 yaş üstü bireysel faturalı kullanıcılar, sözleşmeli fiyatlardan yararlanabilmektedir. Söz verilen aylık ücretin avantajlarından yararlanmak için SMS veya Müşteri Hizmetleri ile taahhütte bulunmanız önemlidir. SMS taahhüdü yapmak için "SOZ 500" yazıp 5555 numaraya gönderin. Aylık ücret indirimi, öngörülen fatura döneminden başlayarak 12 fatura dönemi boyunca sürecektir. Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom ev interneti ve diğer iş birliği ön ödemeli fiyatlarına geçiş yapan müşterilerin, operatöre geçiş yapan müşteri lehine toplam birikimlerin toplamı nihai faturalarına yansıtılacaktır.

İlk 12 fatura dönemi içerisinde bizimle sözleşme imzalayarak başka bir mobil faturalı tarifeye geçiş yapan müşterilerimizden çekim ücreti alınmayacak ve yükümlülükleri her zamanki gibi yerine getirilecektir. Müşterilerin son faturaları, aldıkları indirimler ve kalan ay ücretleri eklenerek hesaplanır.

Bu haber toplam 242 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.