Emeklilere Müjdeli Haber Geldi! Yüksek Maaş Promosyon Formülü Sonunda Belli Oldu!

Emeklilere Müjdeli Haber Geldi! Yüksek Maaş Promosyon Formülü Sonunda Belli Oldu!

Yüksek bir emeklilik promosyonu almayı umut edenler için iyi haber geldi. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi için emeklilik promosyonlarının nasıl iyileştirileceği artık ortada.

Yüksek bir emeklilik promosyonu almayı umut edenler için iyi haber geldi. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi için emeklilik promosyonlarının nasıl iyileştirileceği artık ortada. Özel bankalar birbirleriyle rekabet etmeye devam ederken, uzmanlar son derece kritik uyarılarda bulundu. Maaş promosyonunu daha da geliştirmek istiyorsanız bu tavsiyelere dikkat edin. Bu önerilere uyan emekliler de 1 Ekim'den itibaren daha büyük promosyonlara hak kazanacak.

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklileri için yüksek maaş promosyonu formülü açıklandı. Özel bankaların emeklilik promosyon çalışmalarından yararlanmak isteyen herkes, Eylül ayında yapılan anlaşmaları araştırıyor. SSK ve BAĞ-KUR dahil olmak üzere milyonlarca emekli memur maaşlarını taşımak için istedikleri bankaya gitti. Ancak uzmanlar, emeklileri daha yüksek maaşlarla promosyon kazanabilecekleri konusunda uyardı. Daha yüksek emeklilik promosyonları mümkün görünüyor. Fakat yalnızca belirli koşullar altında mümkün olacak.

emeklilere-mujdeli-haber-geldi-yuksek-maas-promosyon-formulu-sonunda-belli-oldu.jpg

3 Yıl Boyunca Aynı Bankaya Bağlı Kalmanız Gerekmiyor

Bankalardan promosyon almak için SSK, BAĞ-KUR ve milyonlarca memur emeklisi 36 aylık taahhüt anlaşması imzaladı. Ancak bankalar, bildiğiniz gibi düzenli olarak çok daha iyi promosyon teklifleri sunabiliyor. Emekliler, sonuç olarak kötü bir promosyon aldıkları için memnun değiller. 3 yıllık bir taahhüdü kabul etmiş olsanız da, yine de istediğiniz zaman vazgeçme seçeneğiniz olduğunu da unutmayın. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, emeklilerin cayma seçeneğinin olduğunu vurguladı. Başka bir deyişle, emekliler, daha fazla gelir artışı için bir teklif alırlarsa, bir promosyonu reddetme ve farklı bir bankaya gitme seçeneğine sahiptir.

Kalan Zamanın Tutarını İade Etmeniz Yeterli Olacak

Aldığınız maaş promosyonunun tamamını iade etmeniz gerekmemektedir. Örneğin, bir bankaya karar verdiyseniz ve o bankadan promosyon aldıysanız, 12 ay sonra farklı bir banka size daha büyük bir banka promosyonu vermiş olabilir. Son 24 ay için ödeme promosyonunu iade ederek yeni bankanın teklifini kabul edebilirsiniz.

Bu haber toplam 308 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.