Emeklilere yapılacak olan ek ödeme belli oldu

Emeklilere yapılacak olan ek ödeme belli oldu

Emeklilerin maaşlarından ayrı olarak ek paralarında hesaplara yatırılacak açıklandı. Emekli maaşlarının yanında ek para ödemesi almak isteyen birçok kişi Yapı Kredi bankasının yolunu tuttu.

Birçok emekliye yüksek tutarlarda promosyon ödemesi yapacak olan Yapı Kredi bankası şimdiden binlerce yeni emekli müşterisi kazanmaya başladı.

Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamaya göre birçok emekli için beklenen haber geldi. Bu habere göre ilerleyen dönemde maaşını Yapı Kredi’ye taşıyacak olan emekliler için yüksek düzeyde promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi. Toplamda 4.000 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapacak olan Yapı Kredi bankası promosyon ödemelerinin önümüzdeki aya kadar devam edeceği bilgisini emeklilerle paylaştı.

emeklilere-yapilacak-olan-ek-odeme-belli-oldu.jpg

Yapı Kredi’den emekli promosyonu

Yapı Kredi tarafından açıklanan promosyon tutarları aynı zamanda Türkiye’nin en çok verilen promosyonları arasında yer alıyor. Banka tarafından açıklanan promosyon tutarları ile emekliler maaşlarına göre promosyon alabilecek. Maaşı 1.500 TL’ye kadar olan kişilere 1.600 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapacak olan Yapı Kredi, bu alanda emeklilere 3 yıl sözleşmeyle promosyon verecek. 1.500 TL – 2.500 TL aralığında olan emekli müşterilerine 2.100 TL promosyon ödemesi yapacak olan Yapı Kredi’nin bu alanda emekli müşteri sayısını arttığı görülmektedir. Maaşı 2.500 TL’den yüksek olan emeklilere 2.750 TL promosyon ödemesi yapan Yapı Kredi birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Yapı Kredi şubelerinden yapılacak olan başvurular sonucunda birçok kişi emekli müşterisi olmaktadır. Maaşların yatmasının ardından 3 iş günü içerisinde promosyon ödemesi yapacak olan Yapı kredi bankası bu alanda tercih sebebi haline gelmektedir. Binlerce kişiyi emekli üyesi yapan bankanın 3 yıllık sözleşme imzalattığı bilinmektedir. Sözleşmelerin imzalanmasıyla birlikte emeklilerin promosyon almasına olanak sağlanıyor.

Bu haber toplam 130 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.