Emeklileri Sevindiren Açıklama Geldi! Bu Banka Ek Ödeme Olarak 8.500 TL Veriyor

Emeklileri Sevindiren Açıklama Geldi! Bu Banka Ek Ödeme Olarak 8.500 TL Veriyor

Ekonomik açıdan pek çok noktada zorluk yaşayan emekliler, ödemeler için bankaları araştırıyor. Bu bankadan gelen haber ise pek çok emekli vatandaşın ilgisini çekecek. Emekli maaşını o bankaya taşıyanlara tam 8.500 TL’lik ödeme yapılacak.

Yüzbinlerce emekli vatandaşın yüzü bu haberle gülecek. TEB’den gelen habere göre emekli maaşını bu bankaya taşıyanlar, 8 bin 500 TL’lik ödeme alacak. Bunun yanında TEB (Türk Ekonomi Bankası), kendi müşteri olan emekli vatandaşlara ödül kampanyası da yapacak. Ancak bunun için bazı şartlar koyan banka, bu ödüle hak kazananlara da tam 10 bin TL’lik ödeme sağlayacak.

emeklileri-sevindiren-aciklama-geldi-bu-banka-ek-odeme-olarak-8-500-tl-veriyor.jpg

TEB’den Emekliye Yeni Kampanyalar

Rekabet halinde olan bankalar, emekli müşterilerinin ilgisini çekmek için kampanyalarına devam ediyor. Bu konuda Eylül ayındaki ilk çıkışlardan birisi de TEB’den geldi. TEB, resmi sitesi üzerinden emeklilere yeni kampanyalarını duyurdu. TEB’in duyurusuna göre emekli maaşını TEB’e taşıyan vatandaşlar, 8 bin 500 TL’lik ek ödeme alabilecek. Bankanın bu ödeme için talep ettiği şartlar ise şu şekilde:

  • Emekli maaşını TEB’ taşımak
  • 3 yıl boyunca emekli maaşını TEB’den alma sözü vermek
  • En az iki adet otomatik ödeme için, bankaya talimat vermek
  • Bu otomatik ödemelerden birinin mutlaka elektrik faturası olması

Yukarıdaki şartları yerine getiren emekli vatandaşlar, TEB’den tam 8 bin 500 TL ek ödemelerini anında alabilecekler. Ayrıca bu ödemeden faydalanmak için memur, SSK ya da Bağ-kur emeklisi ayrımı da yapılmıyor.

Banak bu ek ödemenin yanı sıra emekliler için başka bir kampanya daha yaptı. En az bir yakınını TEB müşterisi yapan kişilere ise 250 TL’lik ödeme yapılacak. Bu sayı arttıkça alınan ödeme miktarı da artıyor.

Bu haber toplam 236 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.