Emekliye Ek Maaş Yatacak! Başvuru Yapan Kazanıyor! İşte Verilecek Rakam

Emekliye Ek Maaş Yatacak! Başvuru Yapan Kazanıyor! İşte Verilecek Rakam

Emekli vatandaşlar için promosyon ödemeleri oldukça önemli bir uygulama olarak yer edinir. Birçok emekli vatandaş bankaların promosyon ödemelerini dört gözle bekler.

Emekli vatandaşlar için promosyon ödemeleri oldukça önemli bir uygulama olarak yer edinir. Birçok emekli vatandaş bankaların promosyon ödemelerini dört gözle bekler. 3.000 TL'ye yakın ödeme olacağı haberinden sonra promosyon ödeyen özel bankalar vatandaşlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Bankaların Promosyon Ödeme Tutarları

Özel bankaların ilan ettikleri promosyon ödeme tutarlarında en fazla 3.000 TL tutarında emekli promosyonunun ödeneceği açıklandı. Akbank'ın emekli vatandaşlar için promosyon ödemesi tutarlarının en az 500 TL ek promosyon ödemesinin ise 1.350 TL olduğu ifade edildi. Emekli aylığını Akbank'tan alan vatandaşların aylık maaşı 2.500 TL ve üzeri olanlar için 750 TL promosyon ve ek promosyon olarak da 2.000 TL ödeneceği açıklandı.

Denizbank'tan yapılan açıklamada ise emekli vatandaşlara ek promosyon ödemesinin en az 675 TL olduğu ifade edildi. Ayrıca otomatik fatura ödemesi talimatı verenler için 1.425 TL ödeneceği de eklendi. Denizbank'ın ek şartlarında sadece otomatik fatura ödeme talimatı olduğu görüldü. Kuveyt Türk Bankasından yapılan açıklamada ise emekliler için promosyon ödemesi tutarlarının asgari olan ücreti de açıklandı. Maaş tutarlarına göre en az 1.750 TL olduğu da eklendi. Kuveyt Türk Bankası ayrıca yılsonuna kadar geçerli olan 100 TL market harcamasına ise 20 lira puan ekleneceği de açıklandı.

Bankaların Özel Şartları Var Mıdır?

ING Bank ve Garanti Bankasından da yapılan açıklamada promosyon ödemelerine ek olarak bazı şartları sağlayan emeklilere ek para puan ve ödeme gibi seçeneklerin sunulacağı belirtildi. ING Bankasından yapılan açıklamada emekli maaş tutarlarına göre en az promosyon ödemesi tutarının 1.675 TL civarında olduğu açıklandı. Ayrıca emekli arkadaşını getiren ING Banklıya özel 250 TL tutarında nakit ödemesinin yapılacağı ifade edildi.

Garanti Bankası ise en az emekli aylığı tutarına sahip olan emekli vatandaşlara promosyon ödeme tutarının 1.850 TL olduğu ifade edildi. Ayrıca Garanti Bankasının müşterisi olan emekli vatandaşlar yanlarında ek olarak arkadaş getirdiği takdirde 250 TL tutarında nakit para verileceği de eklendi. Özel bankaların emekli vatandaşlar için ödeyeceği promosyon tutarlarının değişkenlik gösterdiği vatandaşların ilgisine sunuldu.

Bu haber toplam 356 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.