Ev Hanımına, Emekliye ve Sabit Geliri Olmayanlara 25 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı! Sadece TC Kimlik Numarası Yeterli Oluyor!

Ev Hanımına, Emekliye ve Sabit Geliri Olmayanlara 25 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı! Sadece TC Kimlik Numarası Yeterli Oluyor!

TC kimlik numarası ile başvuran emekli, işsiz, ev hanımları ve sabit geliri olmayan vatandaşlara faizsiz kredi verilecek. Emekli vatandaşlara müjdeli haber geldi.

TC kimlik numarası ile başvuran emekli, işsiz, ev hanımları ve sabit geliri olmayan vatandaşlara faizsiz kredi verilecek. Emekli vatandaşlara müjdeli haber geldi. Salgının finansal yansımalarının önceki yıllara göre daha da şiddetli hissedildiği bu dönemde emeklilere 25 bin TL faizsiz kredi verilecek. Emeklilerin yanı sıra çalışmayan tüm vatandaşlar, ev hanımları ve sabit geliri olmayanlar da bu krediden yararlanabilecek.

Hangi Bankalar Şartsız Kredi Veriyor?

Emeklilere ve sabit geliri olmayan tüm vatandaşlara verilecek 25 bin liralık kredinin müjdesi milyonlarca insanın can simidi oldu. Karşı karşıya olduğumuz salgın ve ardından devam eden ekonomik sorunlarla mücadele eden bu dönemde, devlet ve ticari kurumların vatandaşlara yardımcı olmak için kredi verme çabaları devam ediyor. Emekli promosyon ödemelerinde 10 bin liraya yaklaşan emeklilere yapılan ödemelerin yanı sıra faizsiz ve koşulsuz kredi kampanyaları da kamunun cebindeki yükün azalmasına yardımcı oluyor.

Emekliler ve diğer sabit gelirli olmayanlar kredi talebinde bulunduklarında önce bir değerlendirme aşamasından geçerler. Bu incelemeden olumlu bir sonuç alırlarsa, banka şubesine gitmeden banka hesaplarından paralarını harcamaya başlayabilirler.

ev-hanimina-emekliye-ve-sabit-geliri-olmayanlara-25-bin-tl-faizsiz-kredi-firsati-sadece-tc-kimlik-numarasi-yeterli-oluyor.jpg

Faizsiz ve Şartsız Kredi Başvuru şartları

Emekliler T.C. Kimlik numarası ile 25.000 TL kredi başvurusunda bulunabil. Başvuru için SMS de kullanılabilir. Kredi alabilmek için başvuru sahiplerinden herhangi bir belge veya gelir beyanı istenmemektedir. Başvuru için T.C. Kimlik tek başına yeterlidir.

Akbank Kampanyalara Doymuyor

Akbank, ekonomik koşulların her geçen gün daha da zorlaştığı bu dönemde kredi çekmek isteyenlere çeşitli avantajlar sunuyor. Akbank'tan ihtiyaç duyduğunuzda geri ödeme kolaylığı ile kredi almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Akbank'ın indirimli taksit maliyetleri ve esnek ödeme seçenekleri sayesinde kişiler anlık nakit taleplerini hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilmektedir. Tanışma kredisi kampanyası kapsamında diğer bankalarla iş birliği yaparak yeni müşterilere özel faiz oranları ve vade imkanları sunan yeni kredi paketleri oluşturdu.

Bu haber toplam 206 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.