Garanti Bankası Müjdeyi Verdi! Son Tarih 31 Ekim!

Garanti Bankası Müjdeyi Verdi! Son Tarih 31 Ekim!

Garanti Bankası, www.bonus.com.tr'de önemli bir promosyon duyurusu yaptı.

Garanti Bankası, www.bonus.com.tr'de önemli bir promosyon duyurusu yaptı. Kampanyaya katılan her katılımcıya 120 TL'ye varan Bonus verilecektir. Garanti Bankası, www.bonus.com.tr'de önemli bir promosyon duyurusu yaptı. Garanti'nin açıklamasına göre kampanyanın başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​1 ile 31 Ekim 2022 arasında.

Kampanyaya Nasıl Katılınır?

31 Ekim 2022 23:59'a kadar açık olan kampanyaya katılmak için 3340 numarasına FATURA yazıp göndermeniz gerekiyor. Garanti BBVA sistemine kayıtlı kredi kartı ile otomatik ödeme talebi oluşturabilirsiniz.

garanti-bankasi-mujdeyi-verdi-son-tarih-31-ekim.jpg

Nasıl Kazanılıyor?

1 Ocak - 31 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında verilen ilk yeni otomatik fatura talimatı 20 TL bonus kazanacaktır. Sonraki siparişler 40 TL, 65 TL, 90 TL ve 120 TL bonus kazanacaktır.

Tüm Kampanya Detayları

  • Sistemimizde kayıtlı olmayan mobil cihazlardan gelen katılım taleplerini dikkate almayacağız açıklaması yapılmıştır.
  • Bir tüketicinin kampanya süresince alabileceği maksimum bonus, tüm otomatik fatura ödeme talepleri için 120 TL'dir. Bonuslar, American Express Bonus, Nakit Bonus, Genç Bonus, Flexi Bonus ve Kampanyaya Dahil Olan Kredi Kartınızla Kredi Kartınızla Vereceğiniz Otomatik Fatura Ödeme Talimatları mevcuttur.
  • 6 Kasım 2022'de kampanya süresince kazandığınız tüm bonuslar aktif bir kredi kartından tahsil edilecektir.
  • Birden fazla kart kullanılarak otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda ödül, en yüksek kazanan karta uygulanacaktır.
  • Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya döneminde sadece hesaptan otomatik olarak verilen siparişlerin ödeme şekli değişmelidir. İptal ve rezervasyon yapılması durumunda kampanyadan düşülecektir.
  • Kampanya, hesabınızdaki veya kredi kartınızdaki pazarlama dönemi boyunca manuel fatura ödemesinden otomatik fatura ödemesine değiştirilen tüm faturaları içerecektir.
  • Kampanya parametreleri dahilinde hesaplanan bonusun geri çekilmemesi için kampanya dönemi boyunca belirlenen sayıda faturanın kredi kartınıza işlenmesi ve 1 Ekim 2023 tarihine kadar karttan en az bir fatura tahsilatı yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde, 1 Ekim 2023 tarihinde yatırılan bonus geri ödenecektir.

Bu haber toplam 234 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.