Garanti BBVA Müjdeli Haberi Verdi! Emekliye Binlerce Lira Ek Ödeme!

Garanti BBVA Müjdeli Haberi Verdi! Emekliye Binlerce Lira Ek Ödeme!

Garanti BBVA kampanyalara devam ediyor. Ek emeklilik ödemeleri konusunda çığır açan yeni bir duyuru yapıldı.

Garanti BBVA kampanyalara devam ediyor. Ek emeklilik ödemeleri konusunda çığır açan yeni bir duyuru yapıldı. Bin liralık önemli bir ek ödeme emeklinin hesabına yatırılacak. ATM'den koşulsuz olarak ödenecektir. Emekli maaşını Garanti BBVA'ya aktaranlar önemli bir haber aldı. Garanti Bankası'ndan üç yıl emekli maaşı almayı kabul edenlere binlerce lira verilecek.

Garanti BBVA, emekliyi mutlu edecek yeni bir reklam duyurusu başlattı. Temmuz ayında ara maaş zammı alan emekliler, bankalar için aranan müşteriler haline geldi ve şimdi onlar için yeni bir pazarlama kampanyası başlatılıyor. Garanti Bankası, Kasım ayı emeklilik reklam kampanyasını resmi internet sitesinde duyurdu bile. Kasım ayında promosyon almaya hak kazanan emekliler maaşlarını Garanti Bankası'na taşımaları halinde bin liralık ek ödeme alma şansına sahip olacaklar.

garanti-bbva-mujdeli-haberi-verdi-emekliye-binlerce-lira-ek-odeme.webp

Özellikle ekonomik kriz döneminde milyonlarca emekli bunun yansımalarını en çok hisseden grup oldu. Enflasyon oranları yükselmeye devam ettiği için emeklinin Temmuz ayında aldığı geçici maaş fiilen ortadan kalkıyor. Bu nedenle, bankalar emeklilere daha cazip fırsatlar sunmak için birbirleriyle yarışıyor. Garanti Bankası emekli için yeni bir kampanya duyurusu yaptı. Garanti BBVA'nın Ekim ayı sonuna birkaç gün kala resmi internet sitesinde yayınladığı yeni açıklamaya göre emeklilere yapılan ek ödemelerin sayısı arttı.

3 Yıllık Söze Binlerce Lira Ödeniyor

Emekli maaşını Garanti BBVA'ya aktaran ve orada üç yıl kalmayı kabul eden emeklilere 1 Kasım 2022'den itibaren yüzlerce lira zam yapılacak. Havale EFT gibi işlemlerde maaş promosyonu almaya başlayan emekliler de yararlanacak. Ayrıca Garanti Bankası emekli müşterilerine avantajlı kredi ve kredi kartı alternatifleri sunmaktadır. Böylece maaşını Garanti'den alan emekli de düşük faizli kredilerden yararlanabilecek.

Bu haber toplam 232 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.