Garanti BBVA'dan Emeklileri Sevindiren Haber! Maaşa Destek Kampanyası Başladı

Garanti BBVA'dan Emeklileri Sevindiren Haber! Maaşa Destek Kampanyası Başladı

Geçim şartlarının zorlaştığı bu zamanlarda bankaların emeklilere özel sundukları promosyon ödemelerinde tutarlar yavaş yavaş belli oluyor.

Geçim şartlarının zorlaştığı bu zamanlarda bankaların emeklilere özel sundukları promosyon ödemelerinde tutarlar yavaş yavaş belli oluyor. Özel bankalar arasında farkını ortaya koyan Garanti BBVA'dan da emeklilere özel promosyon ödeneceği duyurusu geldi. Bu kapsamda farklı maaş aralıklarına göre belirlenen promosyon ödemelerinde 3.000 TL'ye kadar ödeme olacağı belirtildi.

Emekli Promosyon Ödemesi Şartları

Emekli aylığını Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilerin 3 yıl taahhüt vermesi gerekiyor. 3 yılda bir defa ödenen promosyon ödemelerinde asgari emekli maaş tutarlarına göre promosyon ödemeleri de belirlenmiştir. Garanti BBVA'nın emeklilere özel kampanyalarında ayrıca gün içinde saat 16.00'a kadar yapılan EFT ve Havale gibi işlemler için de işlem ücretinin talep edilmediği biliniyor. Emekli promosyon ödemelerinde ekstra bir şartın aranmadığı da bankanın internet sitesi üzerinden açıklanmıştır.

Emekli aylığını Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilerin 2.750 TL promosyon ile ayrıca emekli yakınını getir kampanyasından da 250 TL gibi bir tutarın ödeneceği belirtildi. Emekli aylığı 1.500 TL'nin altında olan emeklilere ödenecek olan promosyon tutarının 1.850 TL olduğu açıklandı. Emekli aylığı 1.500 TL ile 2.500 TL olan emekliler için ödenmesi planlanan promosyon ödemesinin tutarının da 2.300 TL olduğu ifade edildi. Son grupta yer alan ve emekli aylığı 2.500 TL ve üzeri olan emekliler için ise promosyon ödemesinin 2.750 TL olduğu belirtildi.

Emeklilere Özel Birçok Kampanya

Garanti BBVA'nın emekliler için hazırlamış olduğu promosyon kampanyasında arkadaşını getiren emekliler için de ek olarak 250 TL ödeneceği ifade edildi. Böylece promosyon ödemelerinin tutarının 3.000 TL gibi rakamlara ulaştığı görüldü. Ayrıca hafta içi olmak şartıyla saat 16.00'ya kadar emeklilerin internet yada mobil bankacılık üzerinden yaptığı Havale ve EFT ödemelerinde işlem ücretinin talep edilmediği bankanın internet sitesinden ayrıntılı olarak yer aldı.

Birçok avantajlı uygulamasıyla ve fırsatlarıyla emeklilerin yanında yer alan Garanti BBVA'nın emekli promosyon ödemelerinden faydalanmak için maaşın bankaya taşınmasının yeterli olduğu belirtildi. Bu açıdan Garanti BBVA yaptığı her hizmetle beraber ek olarak sunduklarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bu haber toplam 411 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.