Gece Vakitlerinde Resmi Gazetede Açıklandı! Emekliye Yeni Ödemeler Hesaplara Yatıyor!

Gece Vakitlerinde Resmi Gazetede Açıklandı! Emekliye Yeni Ödemeler Hesaplara Yatıyor!

Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra emeklilere ödenmeye başlanacak kredili mevduat hesabı için kamu bankalarının yanı sıra bazı ticari bankalara da destek vereceğini belirtti.

Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra emeklilere ödenmeye başlanacak kredili mevduat hesabı için kamu bankalarının yanı sıra bazı ticari bankalara da destek vereceğini belirtti. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kredi ödemesi yapılan emeklilerin kredi işlemleri Resmi Gazete'de ilan edildiği gün tamamlanır. Kredi alımları hızlı bir şekilde işlenmekle kalmaz, aynı zamanda emeklilik hesabınızdan hesabınıza yüklenen ve artı para olarak size ulaşan fazla fonlar da hızlı bir şekilde işlenir.

Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank

Kamu bankası Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, bu konuda devlet destekli bir ödeme yapacağını açıkladı ve duyurunun daha önce resmi yayında yapıldığını söyledi. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank'tan alıyorsanız internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hızlı bir şekilde başvurabilir, onaylanan kredileri hesaplarınıza aktarabilir ve kredili mevduat hesabınıza ek fon ekleyebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan almış olduğunuz kredili mevduat hesabının 12 ay vadeli olduğunu da bildirmek isteriz. Bankalar artık 10.000 TL'ye kadar nakit veriyor ama nakde ihtiyacı olanlar diledikleri zaman harcayıp sonra ödeyebilirler.

gece-vakitlerinde-resmi-gazetede-aciklandi-emekliye-yeni-odemeler-hesaplara-yatiyor.jpg

Yap Kredi ve Denizbank

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası da resmi internet sitelerinden yapılan açıklamanın ardından ihtiyaç kredisi başvurularını yapacaklarını duyurdu. Hem Denizbank hem de Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlara 3 ay vadeli 36 ay vadeli kredi vereceklerini açıkladı. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, yeni kredilerin yanı sıra, Yapı Kredi Bankası esnek hesapları ve Denizbank mevduat hesapları olarak bilinen nakit imkanları da kredili mevduat hesabı olarak sunacaklarını açıkladı. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi ve kredili mevduat hesabı başvurusunda bulunan tüm vatandaşlara mümkün olan en düşük faiz oranlarını kullanarak kredi alternatifleri sunmaktadır.

Bu haber toplam 340 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.