Geri Ödemesiz Nakit Desteği! Bu Banka 3500 TL Üstü Maaş Alan Emekliler İçin 10 Bin TL Maaş Promosyonu Veriyor!

Geri Ödemesiz Nakit Desteği! Bu Banka 3500 TL Üstü Maaş Alan Emekliler İçin 10 Bin TL Maaş Promosyonu Veriyor!

Kurumlar emekli promosyonları için rekabet etmeye devam ettikçe rakamlar günlük olarak dalgalanıyor. Bankaların çoğu maaş promosyonu veriyor, ancak emekliler doğal olarak en iyi maaş promosyonlarını sunan bankaları tercih ediyor.

Kurumlar emekli promosyonları için rekabet etmeye devam ettikçe rakamlar günlük olarak dalgalanıyor. Bankaların çoğu maaş promosyonu veriyor, ancak emekliler doğal olarak en iyi maaş promosyonlarını sunan bankaları tercih ediyor. Son zamanlarda emeklilik promosyonu ile ilgili olarak 8000 TL gibi rakamlar ifade ediliyor. Fakat bu bankada emekli maaşı promosyonları 8000 TL yerine 10.000 TL'ye yükseltildi.

Milyonlarca emekli için bankalar yıllardır işleri için rekabet ediyor. Maaşınızı bu bankalardan üç yıl boyunca almayı kabul ederseniz, bankalar binlerce lira promosyon sunuyor. Kamu bankalarında bu rakamlar son derece düşük olsa da özel bankalar her zaman çıtayı yükseltiyor. Ek olarak, bazı kurumlar emeklilere yeni seçenekler de sunmaktadır. Peki hangi banka daha fazla promosyon sunuyor?

geri-odemesiz-nakit-destegi-bu-banka-3500-tl-ustu-maas-alan-emekliler-icin-10-bin-tl-maas-promosyonu-veriyor.jpg

Hangi Banka Emeklilere En Çok Promosyonu Sağlıyor?

Hemen hemen tüm kamu ve özel bankalar emeklilere maaş promosyonları sunmaktadır. SSK, BAĞ-KUR, emekli sivil personel fark etmeksizin emeklilere yapılan promosyon ödemesi 750 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank emeklilere 750 lira promosyon veriyor. Ancak kamu bankaları için promosyon miktarı, daha önce de belirtildiği gibi her an değişebilir. Devlet bankalarının bu durumda yaşadığı önemli müşteri kaybı nedeniyle kaybettikleri müşterilerini geri kazanmak için yeni bir projeye hazırlandıkları bilinmektedir.

10 Bin TL’ye Kadar Promosyon Fırsatı

TEB, emeklilere 10.000 TL'ye kadar promosyon imkanı sunmaktadır. Ayrıca promosyon almak için emekli maaşınızı üç yıl boyunca bu bankadan almayı taahhüt etmeniz yeterli olacaktır. Referans kampanyasından yararlanmak için emekli bir akrabanızı bankaya getirip maaş müşterisine çevirmeniz gerekmektedir. Bunu sağlamanız halinde hızlı bir şekilde 10.000 TL değerinde nakit promosyon alma fırsatına sahip olacaksınız.

Bu haber toplam 203 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.