Halkbank Vakıfbank ve Ziraat Bankası En Düşük Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi Müjdesi Verdi! Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat!

Halkbank Vakıfbank ve Ziraat Bankası En Düşük Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi Müjdesi Verdi! Nakit İhtiyacı Olanlar Dikkat!

En düşük faiz oranları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi döneminin başlangıcında müjde olarak verildi.

En düşük faiz oranları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi döneminin başlangıcında müjde olarak verildi. Paraya ihtiyacı olan herkes yararlanabilecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, düşük faizli tüketici kredisi kampanyası ile ödemeleri aynı gün hesaplarına yatıracaklarını açıkladı. 50 Bin Türk Lirası ile 100 Bin Türk Lirası arasında olan kredilere 24 ay ödeme planı ve 50 Bin Türk Lirası olan kredilere 36 ay ödeme planı oluşturabileceğiniz kampanyalara katılabilmeniz için kredi notunuzun ve banka kredi geçmişinizin kötü olmaması gerekmektedir.

Gelir Belgesi İbraz Etmenize Gerek Yok

Bireysel müşterilere özel oluşturulan bu ihtiyaç kredisi programı ile 50 Bin Türk Lirasına kadar kredi kullanacak kişiler, herhangi bir gelir belgesi ibraz etmeden düşük faizli kredi kullanabilmektedir.

halkbank-vakifbank-ve-ziraat-bankasi-en-dusuk-faiz-oranlari-ile-ihtiyac-kredisi-mujdesi-verdi-nakit-ihtiyaci-olanlar-dikkat.jpg

Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank Üzerinden Nasıl Kredi Başvurusu Yapabilirim?

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank aracılığıyla ihtiyaç kredisine başvuracak vatandaşlar için oluşturulan kampanyalarda, ihtiyaç sahiplerine beş dakika içinde sonuçlar ulaştırılacak. Acil kredi başvurusunda bulunmak isteyenler, krediyi almak ve uygun gördükleri şekilde kullanmak için diledikleri zaman banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ibraz edebilirler.

Yüksek limitli kredi kullanan ve Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, şubelere gitmeden de işlemlerini kolaylıkla tamamlayabiliyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, emekli kredisi kampanyalarında müşterilerine düşük faizli kredili mevduat hesabı, kredi kartı, maaş ve taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hesabı olan herkes hemen bankanın müşteri hizmetleri departmanı ile iletişime geçerek internet bankacılığı şifresi oluşturabilir ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

Bu haber toplam 232 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.