Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank Hesabı Olanlara Müjde! 100 Bin TL Ödeme Fırsatı!

Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank Hesabı Olanlara Müjde! 100 Bin TL Ödeme Fırsatı!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, gelir belgesi istenmeksizin hesap sahibi vatandaşlara 100000 TL ödeyeceklerini açıkladı.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, gelir belgesi istenmeksizin hesap sahibi vatandaşlara 100000 TL ödeyeceklerini açıkladı. Geçtiğimiz hafta, başta Ziraat Bankası olmak üzere diğer kamu bankaları, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla başlatılan yeni nakit kampanyasının haberini kamuoyuna duyurdu. İhtiyaç kredisi kullanan kişilere aynı gün, belirlenen koşullarda kredi ödemesi yapılacak, isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni nakit kredi kampanyasına göre onaylanan krediler hesaplarına yatırılarak aynı gün içinde kullanılacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank, Halkbank üzerinden başvuru yaparak, bireysel müşteri olmaları halinde kredi onayı alacak tüm vatandaşlarımızın diledikleri zaman kendi hesap numaraları üzerinden bu kredileri kullanabileceklerini belirtmek isteriz. Ekim ayı sonuna kadar devam edecek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan tüm katılımcılara 3 ay vadeli ve 36 ay ihtiyaç kredisi verilecek.

halkbank-ziraat-bankasi-ve-vakifbank-hesabi-olanlara-mujde-100-bin-tl-odeme-firsati.jpg

İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Müşterisi olmanın yanı sıra Ziraat Bankası aracılığıyla emeklilik başvurusunda bulunanlara ihtiyaç kredisi kullandırılacaktır. Başvurunuzu tamamlamak için kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve Ziraat Bankası ile ihtiyaç kredisi ve emeklilik hesabınızda kullanmak istiyorsanız bu onaylı kredileri hesaplarınıza yatırarak hemen öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası'nın aynı gün kredi kriterlerine uygun hareket edeceği açıklamasına göre ihtiyaç kredisi imkanı hem emekli maaşı alan vatandaşlarımıza hem de nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımıza fayda sağlayacak şekilde kullanılacak.

Ziraat Bankası Emekli hesabınızdan kredi kullanacak vatandaşlar için 90 gün vadeli yeni bir kredi paketi geliştirilmiş ve bu kredilerin şartlara uygun olarak hızlı bir şekilde geri ödendiği açıklanmıştır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ve şartları sağladığınızı düşünüyorsanız, kimlik ve gelir kaynağınız ile birlikte size en yakın şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu haber toplam 264 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.