Hesaplamalar Sonuçlandı! Maaşlar Artık Değişiyor! Tüm Zam Oranları Belli Oldu!

Hesaplamalar Sonuçlandı! Maaşlar Artık Değişiyor! Tüm Zam Oranları Belli Oldu!

Asgari ücret artışı ve EYT milyonlarca tarafından yakından takip ediliyor. Asgari ücret açıklamasının açıklanması herkes tarafından bekleniyor. Hesaplar nihayet bitti. Emekli maaşı artışı ve asgari ücret artışına ilişkin yeni veriler ortaya çıktı.

Asgari ücret artışı ve EYT milyonlarca tarafından yakından takip ediliyor. Asgari ücret açıklamasının açıklanması herkes tarafından bekleniyor. Hesaplar nihayet bitti. Emekli maaşı artışı ve asgari ücret artışına ilişkin yeni veriler ortaya çıktı. Asgari ücretteki artış ve EYT'deki son dakika değişiklikleri artık herkesin önceliği. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'in yaptığı son açıklamaya göre, enflasyonun sonuçları bir artışla dengelenecek. EYT hesaplamaları devam ederken yeni yılda memur ve emekliler tartışılıyor. Aralık ayı yaklaştıkça yeni istatistikler ortaya çıkıyor. Asgari ücret artışıyla ilgili son gelişmeleri herkesin yakından takip etmesiyle memur ve emekli oranları ortaya çıktı. Yeni yılın başında hem düşük gelirli bireyleri hem de çalışanları etkileyen üç önemli değişiklik meydana geldi.

Son Günlerin en çok tartışılan konuları arasında EYT yönetmeliği ve asgari ücrete zam geliyor. Yasanın geçmesi halinde, EYT üyeleri, yılın başında emeklilik maaşlarını almaya başlayacaklar. Tahminlere göre 1999'dan önce çalışmaya başlayan 1,5 milyon kişi sonunda emekli olacak. Ayrıca Türkiye'nin son dönemde en çok tartıştığı konulardan biri de asgari ücret artışı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın asgari ücret artışını açıklaması milyonlarca vatandaşı sevindirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, bugün asgari ücretle ilgili düzenleme ve artışla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

hesaplamalar-sonuclandi-maaslar-artik-degisiyor-tum-zam-oranlari-belli-oldu.jpg

Bakan Açıklama Yaptı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin bugün yaptığı açıklamada, geçtiğimiz günlerde çıkarılan EYT yasası ve artan asgari ücret konusunu ele aldı. Bakan Vedat Bilgin, asgari ücret artışının enflasyonun üzerinde bir orana sahip olacağını ve her türlü olumsuz sonucu ortadan kaldıracağını belirtti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, şu anda gündeme gelen rakamların gerçeği yansıtmadığını ve asgari ücret artışına asgari ücret tespit komisyonunun karar vereceğini kaydetti.

Bu haber toplam 247 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.