İş Bankası, Denizbank ve diğer bankalar birleşti! Eylül ayının sonuna kadar başvuruda bulunanlar 7500 TL alıyor

İş Bankası, Denizbank ve diğer bankalar birleşti! Eylül ayının sonuna kadar başvuruda bulunanlar 7500 TL alıyor

Eylül ayı sonuna kadar başlatışmış olan yeni kredi kampanyası doğrultusunda toplam 75000 TL 24 ay vadeli şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan 4 bankanın kampanya duyurusunu açıkladı.

Eylül ayı sonuna kadar başlatışmış olan yeni kredi kampanyası doğrultusunda toplam 75000 TL 24 ay vadeli şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan 4 bankanın kampanya duyurusunu açıkladı. Acil nakit ihtiyacı olan ve bireysel krediden faydalanmak isteyen kişilerin gerçekleştirmiş oldukları araştırmalarda en fazla tercih edilen bankaların başında gelen Denizbank, İş bankası, Finansbank ve Akbank başlatmış oldukları bu kampanyalar ile beraber vatandaşlara kolaylık sağlayarak 75000 TL kredi ödemesi yapacağını duyurdu. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların öncelikli olarak bireysel nitelikte müşteri olması, başvurularını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilmeleri ve banka kredi politikalarına uygun nitelikte olması istenmektedir. Banka kredi puanı toplam 1400 ve üzerinde olan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabileceklerdir.

Denizbank

Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak ve almak isteyen vatandaşlara acil kredi imkanından yararlanmak için başvurularını tamamlamak istiyorlarsa, şubelere uğramadan kolay bir şekilde hızlı kredi kampanyasına katılım sağlamaktadırlar.

is-bankasi-denizbank-ve-diger-bankalar-birlesti-eylul-ayinin-sonuna-kadar-basvuruda-bulunanlar-7500-tl-aliyor.jpg

Akbank

Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yapmak isteyen vatandaşların hesapları bulunmaları halinde banka internet bankacılığı uygulamaları doğrultusunda işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğini aktarmak istiyoruz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan kredi başvurularında, belirtilen şartlara uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.

İş Bankası

Kredi başvurusu yapak isteyen vatandaşlar, eğer iş Bankası doğrultusunda işlem gerçekleştirmek istiyorlarsa şartlar durumunda aynı gün içerisinde hesaplarına yapacak oldukları ödemeler ile beraber bu krediyi İş, cep uygulaması üzerinden kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Bu haber toplam 236 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.